Strādājiet ar mums

Mēs lepojamies ar grūti nopelnīto reputāciju, ko esam ieguvuši, strādājot ar pasaules labākajiem interjera dizaineriem augsta līmeņa komerciālos projektos, kā arī ar savu mēbeļu kolekciju vairāk nekā piecus gadus. Mūsu klientu vidū ir restorāni un bāri, viesnīcas, iestādes un sabiedriskās ēkas, nekustamo īpašumu attīstītāji, izstāžu zāles un apģērbu veikali, mūsu mēbeles var atrast birojos Lielbritānijā un visā pasaulē.

Mūsu uzskati

Aiz katras mūsu izgatavotās mēbeles slēpjas pārdomāts dizains, labākās kvalitātes materiālu izvēle un prasmīga meistarība. Mēs esam labi pazīstami ar savu attieksmi un dizaina izšķirtspēju. Mums patīk izaicinājums tehniski sarežģītā projektā, kurā varam izmantot savas radošās prasmes un izstrādāt inovatīvus risinājumus. Mēs pēc pasūtījuma varam izgatavot augstākās kvalitātes galdu tieši tā, kā vēlaties, pēc pieprasījuma. Mūsu dizains ļauj mums apvienot labākos dabiskos un mākslīgos materiālus, lai nodrošinātu, ka katrs galds saglabā savu sākotnējo spēku un skaistumu mūžīgi.

Pakalpojumi

Mūsu iekšējā dizaina komanda sadarbosies ar jums, lai izstrādātu jūsu dizainu, sākot no sākotnējām biksēm un skiču priekšlikumiem līdz pilnīgai 3D modelēšanai. Viņi koordinēs un plānos netraucētu jūsu projekta piegādi. Zemāk varat atrast pakalpojumu sarakstu. Mēs vienmēr esam priecīgi sniegt padomus par vispiemērotākajiem materiāliem un apdari jūsu projektam. Bet mēs varam arī nodrošināt jūsu shēmai pielāgotas iespējas. Pakalpojumi

Koksne

Mēs esam slaveni ar savām dziļajām zināšanām par koku, taču mūsu zināšanas ar to nebeidzas. Mēs izmantojam masīvkoku ozola, priedes, riekstkoka, oša un venge, kā arī masīvkoka finierējumu. Visi kokmateriāli tiek atlasīti ar rokām, tie tiek ēvelēti, slīpēti un apstrādāti, krāsojot ar eļļu un matētu laku. Atjaunotā koksnē var būt caurumi no eņģēm, iegriezumi, naglu pēdas un nepilnības, vai oriģinālās aparatūras paliekas, kas liecina par koka vecumu un izcelsmi.

Metāls

Mēs izmantojam vieglu vai nerūsējošā tērauda metālu dažādos izmēros. Tērauds var palikt neapstrādāts, pulēts par papildu samaksu vai ar spēcīgu pārklājumu jūsu izvēlētā krāsā. Nerūsējošais tērauds nerūsē un nerūsē kā parastais tērauds. Pēc pieprasījuma varam izmantot arī misiņu vai varu.

Our clients

Kompānijas:

Fluidic Analytics Limited, Brown & Green Cafe, Hangman Film Production, Omnifarious grupa, Sullivan Street, Bearded Kitten, Hook Restaurant, Numiko, Digital Allies, Bentleys Bar, ART DEPT TV, JJCFinTech, Triumph, Deloitte, WHAM tm, Imperial College Union, London Stone, Lendlease, Atefact London Ltd, Steel & Jelly, Zest Marketing, Maidenway, Aurora Lighting Group.

Dizaineru studijas:

Stīvena Kavana arhitekti, WhiteBox arhitektūra, Fiona Duke Interiors, Gpstudio, Espaisroca, Furnish Interior/Arhitectural Design, JN Interior Design, Onyx London, Timothy James Interiors Ltd, Maple People, Monster Orphanage, Trend and Fayre, Katie J Whiteening, Katie J Whiteening, Auduma arhitektūra.

Sadarbība dizaineriem

Piedāvājam sadarbību dizaineriem. Mēs novērtējam jūsu projektēšanas darbu un aicinām jūs kopā ar mums izveidot jaunus projektus. Vienmēr piedāvājam uz vietas uzmērīt telpu, kurā tiks izvietotas mūsu mēbeles. Mēs piedāvājam 3D izkārtojumus un mēbeļu skices, lai nostiprinātu mūsu sadarbību. Mēs varam sazināties ar jums vai gala klientu, atkarībā no jūsu izvēles. Mēs piedāvājam standarta un pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles, kas izgatavotas, ņemot vērā jūsu specifiskos materiālus, izmērus un krāsu vajadzības. Visi mūsu produkti tiek ražoti, rūpīgi ievērojot saskaņotos dizainus, un pēc tam mēs piegādājam jūsu preci jums.

Ja jūs interesē sadarboties ar mums, mēs labprāt nodrošināsim mūsu materiālu paraugus, kā arī cenrādi par mūsu vietnē pieejamo produktu klāstu. Mēs arī nodrošināsim savus noteikumus un nosacījumus, kas saistīti ar mūsu sadarbību.