Lielbritānijas mēbeļu ražotājs pēc pasūtījuma

Mēs strādājam Apvienotās Karalistes smalko mēbeļu tirgū kopš 2014. gada. Kopš tā laika esam paplašinājuši savu biznesu ārpus Lielbritānijas, piegādājot produkciju uz Vāciju, Itāliju, Spāniju, Franciju, Nīderlandi, Portugāli, Latviju un ASV.

Mēs ražojam jaunas formas un konstrukcijas, izmantojot unikālus materiālus un tehnoloģijas, lai padarītu mūsu klientu idejas dzīvas – neatkarīgi no tā, cik neparastas tās ir. Mēs pastāvīgi sazināmies ar saviem klientiem visa procesa laikā, strādājot pie viņu produkta. Katrā ražošanas procesa posmā mēs atjauninām klientu ar viņa produkta fotogrāfijām, lai precīzi noregulētu vissvarīgākās detaļas.

Mūsu ražošanā izmantotā koksne ir dzīvs materiāls; katrai koksnes sugai un pat katram dēļam ir savs unikāls izskats, specifiska krāsa un graudi, kā arī sava vēsture. Mēbeļu ražošanā izmantojam dažādus koka veidus.

Katru dienu mūsu komanda strādā, lai pilnveidotu mūsu standarta produktus, radītu jaunus modeļus un izrotātu esošos. Mēs strādājam tikai ar profesionāliem un atzītiem dizaineriem.
Katrs mūsu produkts ir unikāls, jo to mūsu dizainers ir izdomājis datorā, un pēc tam to izsauc mūsu ražotnes kvalificēti amatnieki.

Mēs sniedzam 1 gada garantiju visiem mūsu produktiem.

 

Koksne

Mēs izmantojam masīvkoku ozola, priedes, riekstkoka, oša un venge, kā arī masīvkoka finierējumu.

Masīvkoks ir dabisks dzīvs, elpojošs materiāls, kas laika gaitā noveco. Tam ir īpašības, kas ietver plaisas koksnē, mezglus, minerālu nogulsnes, ieslēgumus, kā arī graudu un pigmenta variācijas (dažreiz ir nepieciešama pildviela vai koksnes plāksteris). Tomēr tie netraucē gabala strukturālo integritāti, bet gan piešķir katram gabalam savu unikālo raksturu. Koksnes garšošana un žāvēšana samazina šķelšanos un deformāciju, taču ir sagaidāma dabiska kustība. Visu gabalu augstuma, platuma vai dziļuma atšķirības var atšķirties pat par vienu collu. Izmantojiet paliktņus vai paliktņus, lai novērstu pēdas vai traipus. Pēc katras lietošanas reizes noslaukiet priekšmetu ar mīkstu, sausu drānu. Katrs priekšmets ir roku darbs ar rūpīgu rūpību. Ņemot vērā to, ka tas ir izgatavots ar rokām un apstrādāts ar rokām, ir sagaidāms un jāsvin koka vai metāla izstrādājumu variācijas. Katrs priekšmets ir unikāls, un nav divu pilnīgi vienādu.

 

 

Metāls

Mēs izmantojam vieglu vai nerūsējošā tērauda metālu dažādos izmēros. Tērauds var palikt neapstrādāts, pulēts (par papildu samaksu) vai pulverkrāsots jūsu izvēlētā krāsā. Nerūsējošais tērauds nerūsē un nerūsē kā parastais tērauds. Pēc pieprasījuma varam izmantot arī misiņu vai varu.

 

Pulverkrāsošana ir metāla pārklāšanas process ar plastmasas apdari, kas tiek uzklāta pulvera veidā un tiek cepta līdz šķidram stāvoklim, lai savienotu to ar metāla virsmu. Pulverkrāsojums ir aizsargslānis, kas nodrošina elastīgu pārklājumu materiāliem, kuriem nepieciešama aizsardzība pret koroziju. Atšķirībā no daudziem citiem pārklāšanas procesiem, pulverkrāsošana ir sausa pārklāšanas process, kas nozīmē, ka, uzklājot uz pamatmateriāla, tas ir ciets. Lielākā daļa pārklājumu tiek uzklāti kā šķidrumi adhēzijas nolūkos. Pulverkrāsojums tiek uzklāts sausā veidā, jo tas spēj izmantot elektrostatiku, lai pārklājuma materiālu pielīmētu uz pārklājamās pamatnes. Lai gan visi tiek uzklāti līdzīgi, pulvera pārklājumi var būt dažādās krāsās, ķīmiskos savienojumos un biezumos.

Pulverkrāsojumam ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo šķidro pārklājumu: tas ir labvēlīgāks videi, tiek uzklāts biezāks, neplūstot, un ir viegli veidojams. Šis process piešķir metālam bagātīgu, spīdīgu un gludu pārklājumu.

 

 

Izgatavots pēc pasūtījuma

Ja jums ir nepieciešams pasūtījums pēc pasūtījuma vai kāds no mūsu labākajiem produktiem lielapjomā, lūdzu, sazinieties ar mums. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu savlaicīgu produktu piegādi un sniegtu jums labu priekšstatu par preču izpildes laiku, pamatojoties uz daudzumu. Mēs piedāvājam arī atlaides lielapjoma daudzumiem.

Izpildes laiki

Tā kā visus pasūtījumus izgatavo mūsu augsti kvalificēti ražotāji ar rokām, piegādes laiks ir aptuveni 3-6 nedēļas, un tas sākas no dienas, kad saņemat pasūtījuma apstiprinājumu.

Atgriežas

Mēs esam pārliecināti, ka jūs būsiet ļoti apmierināti ar savu pirkumu. Tomēr, ja neesat pilnībā apmierināts, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā pēc piegādes, ja vien prece nav lietota, nav bojāta un atrodas oriģinālajā iepakojumā. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu informāciju par to, kā veikt atgriešanu.
*Izņemot pasūtījumus un krēslus.