Lielbritānijas mēbeļu ražotājs pēc pasūtījuma

Cosywood: Eiropas amatniecība, kas sakņojas britu tradīcijās
Telpu uzlabošana ar pārlaicīgu eleganci

Eiropas izcilība un Apvienotās Karalistes mantojums. Kopš mūsu dibināšanas pirms gandrīz 10 gadiem, Cosywood ir bijis ievērojams vārds Apvienotās Karalistes mēbeļu tirgū pēc pasūtījuma. Ar spēcīgu klātbūtni tādos tirgos kā Vācija, Nīderlande, Beļģija, Francija, Itālija un Spānija, mēs esam apliecinājums tam, ka britu inovācijas un Eiropas amatniecības meistarība ir viengabalains apvienojums. Šī unikālā pozīcija novērš mūsu Eiropas klientu bažas par muitas nodevām, nodrošinot netraucētu un pārredzamu pirkuma pieredzi.

Materiālu meistarība: Dabas un meistarības apvienojums
Mūsu materiālu klāstā redzams dabas resursu krāšņums un prasmīgas amatniecības meistarības izsmalcinātība. No ozola un riekstkoka rustikālā šarma līdz venge koka eksotiskajiem toņiem - mūsu mēbeles ir daudzveidības svinības. Papildinot mūsu koka izstrādājumus, mūsu metāla konstrukcijas variē no izturīga vieglā tērauda līdz glītam nerūsējošajam tēraudam, un katru no tām var pielāgot atbilstoši klienta vēlmēm, ieskaitot elegantus misiņa un vara akcentus.

Mājīgs koks uz biroju: Komerciālo telpu pārdefinēšana Eiropā
Papildus individuālām mājām mūsu pieredze attiecas arī uz komerciāliem interjeriem visā Eiropā. Mēs specializējamies pēc pasūtījuma veidotu veikalu furnitūrā, individuāla dizaina mēbelēs un unikālos virtuves iekārtojumos, izmantojot dažādus materiālus, kas atbilst katra projekta īpašajām vajadzībām. Mūsu pieeja nav saistīta tikai ar estētiku, bet gan ar telpu radīšanu, kas rezonē ar katra klienta unikālo zīmola identitāti, neatkarīgi no tā, vai tā ir dinamiska mazumtirdzniecības vieta, burvīga viesnīca vai inovatīva darba telpa.

Kompetence bez robežām: No koncepcijas līdz radīšanai
Ar gandrīz desmit gadu pieredzi mūsu komanda ir prasmīga individuālu projektu īstenošanā no koncepcijas līdz uzstādīšanai. Mūsu klientu lokā ir pasaulē atzīti zīmoli, kas meklē izcilību. Savās modernās ražotnēs mēs apvienojam tradicionālās tehnikas un modernās tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka katrs izstrādājums ir gan satriecošs, gan noturīgs.

Mūsu apņemšanās: Ilgtspējīgs greznums, izcils serviss, izcils serviss
Katrs Cosywood izstrādājums ir apsolījums - nepārspējamas kvalitātes un ilgtspējīgas prakses apvienojums. Mūsu klientu apkalpošana, kas sakņojas mūsu Apvienotās Karalistes mantojumā, ir nevainojami integrēta ar mūsu Eiropas ražošanas līnijām, lai nodrošinātu nevainojamu pieredzi katram klientam.

Atklājiet Cosywood būtību
Cosywood aicina jūs atklāt pasauli, kurā katra mēbele ir stāsts. No individuāli izgatavotiem mājas priekšmetiem līdz visaptverošiem komerciāliem interjeriem - mūsu darbi ir kas vairāk nekā tikai mēbeles; tie ir britu dizaina un Eiropas amatniecības harmoniska apvienojuma apliecinājums.