Live Edge ēdamgaldi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 672 rezultāti

Live Edge ēdamgaldi

Tuvojas svētki, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks meklēt dāvanas saviem mīļajiem. Ja meklējat Ziemassvētku dāvanu savai ģimenei, jums vajadzētu paskatīties uz augstākās klases mēbelēm , piemēram, pusdienu galdu. Dzīvojamās malas pusdienu galdi tagad kļūst arvien populārāki, tāpēc neaizmirstiet tos. Preču zīme Cosywood ir viens no labākajiem mājsaimniecības preču ražotājiem, kas ražo ēdamgaldus ar dzīvām malām Lielbritānijā.

Kas ir Live Edge galds?

Dzīvās malas stils nozīmē, ka mēbele tiek veidota atbilstoši tam, kā koks izskatās dabā, un plāksnes primārā mala tiek saglabāta sākotnējā stāvoklī. Ražojot šāda veida mēbeles, amatnieki saskaras ar dažām problēmām, un sākotnēji tās var šķist nedrošas raupju malu dēļ. Bet ir daži paņēmieni, lai padarītu to pilnīgi bezriska. Daži ražotāji lūzumus un caurumus atstāj neskartus, bet citi aizpilda tos ar piķi.

No kurienes nāk Live Edge ēdamistabas galdi?

Lai gan izskatās, ka tie ir no tumšajiem laikiem, pagājušā gadsimta vidū mūsdienu namos parādījās dzīvās malas. Slavenākais dzīvās malas praktiķis bija japāņu izcelsmes amerikāņu arhitekts Džordžs Nakašima, kura darbos bija amerikāņu, japāņu un starptautiskās interjera iezīmes. Viņš mēdza teikt, ka dabiskā mala ir sava veida morāles ideja, iespējams, tāpēc, ka nepilnīgs nozīmē oriģināls.

Kā tiek izgatavotas Live Edge mēbeles?

Izgriežot plātnes nedzīvo malu izstrādājumiem, parasti tiek izšķiesti vairāk nekā 20% koksnes. Gluži pretēji, ražojot dzīvās malas mēbeles, koksnes atkritumi nav lielāki par 8%. Tāpēc dzīvās malas mēbeles tiek uzskatītas par videi draudzīgākām, jo ražošanā tiek zaudēts mazāk koksnes. Un tā noteikti ir liela priekšrocība.

Kāpēc šie rokdarbu veidi tagad ir populāri?

Jūs, iespējams, pamanījāt dzīvās malas produktu pieaugošo popularitāti. Piemēram, dažas slavenības arī dod priekšroku šim stilam. Piemēram, Elenas šovā tika izmantots dabiskas malas gala galds.

Kā jau minēts iepriekš, viens no tā popularitātes iemesliem ir videi draudzīgums. Un savu lomu spēlē arī popularitāte slavenu cilvēku vidū. Kad cilvēki ierauga kaut ko, ko ir apstiprinājusi zvaigzne, viņi bieži vien paši sāk dievināt un iekārot šo priekšmetu.

Vēl viens iemesls ir tās neparastais izskats. Mūsdienās birojos arvien biežāk tiek izmantoti dabīgie malu izstrādājumi, jo tie ļauj pieskarties gabalam dabas un mazliet atpūsties. Turklāt, pateicoties autentiskajam izskatam, dzīvās malas mēbeles var iederēties jebkurā vidē, neatkarīgi no tā, vai tā ir meža māja vai moderns birojs debesskrāpja ēkā.

Papildiniet savu telpu ar krāšņiem koka pusdienu galdiem Live Edge

Pasūtot mēbeļu gabalu ar dzīvām malām, jūs varat sagaidīt, ka iegūsit krāšņu, vienreizēju izskatu. Tie tiek saukti arī par koka plātņu galdu vai pusdienu galdu ar dabīgām malām, un tie ir izgatavoti no satriecoša koka plātnēm. Atšķirībā no vairāk apstrādātām koka mēbelēm, dzīvās malas mēbeles saglabā visu koka dabisko skaistumu un unikalitāti.

Šie galdi izceļas ar to, ka koksne nav sagriezta stingrās, sterilās taisnās līnijās. Tā vietā stumbra dabiskā līkne un plūsma būs redzama galaproduktā. Amatnieki rūpīgi izgriež šķērsgriezumu caur masīvu baļķi, lai atklātu vienu koka plāksni. Pēc tam šī koksne tiek noslīpēta līdz sviestaini gludai un pārklāta ar apdari, kas saglabā koksni, vienlaikus demonstrējot organisko koksnes graudu rakstus.

Ja savai mājai pievienojat dzīvu malu koka pusdienu galdu, varat sagaidīt, ka tas būs nozīmīgs interjera akcents. Iespaidīgais dzīvā koka mērogs un sarežģītais raksts nekavējoties pievērš uzmanību galdam. Tajā pašā laikā plašā, līdzenā virsma ir ideāli piemērota, lai pulcētos kopā ar draugiem un ģimeni. Live edge galdi ir nedaudz lielāki par tradicionālajiem galdiem, tāpēc tie ir lieliski piemēroti vakariņu ballīšu un īpašu pasākumu rīkošanai. Galu galā pusdienu galda komplekts ar dzīvās malas augšējo malu ar soliņu ir laba izvēle, ja vēlaties, lai jūsu galds būtu telpas centrālais elements.

Ņemiet vērā, ka viens un tas pats galda stils var izskatīties ļoti atšķirīgi atkarībā no izvēlētā koka. Piemēram, ozolkoka pusdienu galdam Apvienotajā Karalistē ir mīksts, izskalots izskats, kas lieliski piemērots boho ēdamistabām, savukārt riekstkoka galdam ir spēcīga, tumša apdare, kas ir ideāli piemērota modernai, industriālai telpai. Visas dažādās iespējas nodrošina, ka jūsu dzīvās malas mēbeles nemanāmi saskaņosies ar jūsu mājas interjeru.

Kā kopt savu Live Edge ēdamgaldu

Pareizi izgatavotam galda malam nav nepieciešama rūpīga apkope. Īsts cietkoksne ir neticami izturīgs materiāls, tāpēc jūs varat sagaidīt, ka jūsu galds kalpos gadu desmitiem. Vienkārši paturiet prātā, ka daži vienkārši uzdevumi nodrošinās, ka jūsu galds izskatīsies krāšņs daudzus gadus.

Vienmēr izmantojiet paliktņus un karstos paliktņus, lai novērstu koka krāsas izmaiņas. Lai nodrošinātu papildu aizsardzību, izmantojiet paklājiņus, lai aizsargātu savu galdu no skrāpējumiem. Pēc katras lietošanas reizes notīriet to ar mitru mikrošķiedras lupatiņu.

Jūs varat vēl vairāk aizsargāt savu galdu, laiku pa laikam ierīvējot to ar ražotāja ieteiktu koka eļļu vai vasku. Šī viela iesūcas kokā, atstājot to mīkstu un spīdīgu. Visbeidzot, galdu glabājiet drošā vidē. Koksne ar dzīvām malām vislabāk darbojas iekštelpu apstākļos ar stabilu mitrumu un temperatūru.

Vai jums ir jāuztraucas par Live Edge galda deformāciju?

Tā kā koksne absorbē apkārtējās vides mitrumu un iztur dažādus svarus, ir normāli, ka tā pārvietojas. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad koksnei ir mezgli vai nelīdzeni graudi, kas uzsūc mitrumu dažādos ātrumos.

Tomēr augstas kvalitātes koka plākšņu pusdienu galds Apvienotās Karalistes piegādātāji rūpīgi atlasa augstas kvalitātes koksni un pirms lietošanas to pareizi izārstē, lai nebūtu nekādu krasu izmaiņu. Vienīgās iespējamās atšķirības būs neliela deformācija, vērpšana vai plaisāšana.

Šīs koka virsmas variācijas palīdz vēl vairāk izcelt dzīvu malu mēbeļu organisko pievilcību. Daudzi māju īpašnieki dod priekšroku ļaut kokam laika gaitā nedaudz mainīties. Tomēr, ja vēlaties izvairīties no šīm maiņām, stabilas temperatūras uzturēšana, mērens mitruma līmenis un izvairīšanās no noplūdēm palīdzēs saglabāt jūsu dzīvās malas galdu pēc iespējas stabilāku.

Kur ir labāk tādu iegūt?

Patiešām, daudzi bezsaistes un tiešsaistes veikali piedāvā kvalitatīvas preces. Bet labāk izvēlēties labāko, lai pārliecinātos par kvalitāti. Uzņēmums Cosywood pārdošanai ražo dažādus dzīvās malas ēdamistabas galdus, kas visi ir izgatavoti no labākā koka, piemēram:

Ja vēlaties savam jaunajam galdam unikālu dizainu, varat lūgt pēc pasūtījuma izgatavotu priekšmetu, un jūs iegūsit šauru vai garu virtuves galdu, ja jums ir ļoti liela ģimene.

FAQ

Vai dzīvās malas galdi joprojām ir modē?

Cik maksā dzīvās malas galds?

Vai jūs varat izmantot dzīvu malu galdu ārpusē?

Kāpēc tiešraide ir tik populāra?

Vai dzīvās malas galds var būt moderns?