Siļķu ēdamgaldi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Showing 1-21 of 374 results

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ĒDAMIŅA GALDU SIJĻU GALDU

Ēdamgalds ir jūsu virtuves sirds, kurā tiek rīkoti ģimenes vakari, svinīgi pasākumi, viesu tikšanās un loloti kopā būšanas mirkļi. Tam ir jāatrod ideāls līdzsvars starp dizainu, izskatu, funkcionalitāti, lietojamību un izturību, neaizņemot pārāk daudz vietas un nesabojājot budžetu. Viens no šādiem risinājumiem ir siļķu ēdamgalds.

Skujiņu ēdamgalds, kas lepojas ar augstas kvalitātes materiāliem un skaistu skujiņas koka rakstu, ir harmonisks stila un elegances sajaukums. Šie koka galdi, kas izgatavoti ar rokām Apvienotajā Karalistē no reģenerētas cietkoksnes, ir videi draudzīgi un pieejami dažādos materiālos, apdarē un pielāgotā dizainā. Katrs gabals ir rūpīgi noslīpēts, pulēts un pārklāts, lai nodrošinātu izturību, radot unikālus priekšmetus, no kuriem katrs stāsta savu stāstu.

Neskatoties uz nelielām nepilnībām vai plaisām, šie skujiņu galdi, tostarp skujiņu ēdamgalds un sols, ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī videi draudzīgi, ienesot jūsu mājā maģisku pieskārienu.

SKUJĻU RAKSTU ĒDĀKALDU SKAISTUMS

Siļķu kauliņu raksts ir mūžīgs, vizuāli pievilcīgs dizains, kas jebkurai telpai piešķir izsmalcinātību un eleganci. Uzklāts uz skujiņu galda vai skujiņu galda virsmas, tas kļūst par satriecošu fokusa punktu, nekavējoties uzlabojot telpas estētisko pievilcību.

Viena no galvenajām skujiņu raksta priekšrocībām ir tā daudzpusība. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ozola , riekstkoka vai oša galds, piemēram, Skelby Herringbone Oak ēdamgalds, jums ir iespēja izvēlēties koka veidu, kas atbilst jūsu stilam un esošajam dekoram. Šis raksts piešķir galdam vizuālu interesi un dziļumu, ar V formas izkārtojumu veidojot dinamisku un pievilcīgu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ar skujiņas izstiepts pusdienu galds vai skujiņu galds ar fiksētu virsmu, raksts piešķir mākslinieciskuma un meistarības elementu, padarot to par patiesu izskatu.

Papildus estētiskam skujiņas raksts sniedz arī praktiskus ieguvumus. Tā bloķējošais dizains piešķir galdam strukturālu integritāti, padarot to izturīgu un izturīgu. Diagonālais izvietojums palīdz arī noslēpt skrāpējumus un nodilumu, nodrošinot galda ilgstošu skaistumu. Turklāt skujiņas raksts vizuāli paplašina telpu, padarot to par lielisku izvēli mazākām ēdamzonām.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Skelby skujiņas ozola ēdamgalds vai cita koka suga, skujiņas raksts noteikti ienesīs jūsu mājā izsmalcinātību un šarmu.

IDEĀLĀS SIJĻU ĒDAMISTABAS IZVEIDE

Skujiņu ēdamistabas galda iezīme ir tā "skujiņu" parketa ieliktnis. Apvienots ar pulverkrāsas metāla rāmi un izsmalcinātām metāla kājām ar dimantiem, moderns skujiņas ēdamgalds piešķir jūsu ēdamistabai vienkāršību un stilu. Skujiņu ēdamgalda dizains ļauj to bez piepūles apvienot ar dažādiem interjera stiliem.

Iegādājoties siļķu ēdamgalda komplektu, vislabāk ir saskaņot soliņu ar galdu. Izvēlieties tāda paša garuma komplektu. Soli parasti tiek izgatavoti par 25 cm īsāki, lai lieliski ietilptu zem galda, kad tos neizmanto. Skujiņu stila pusdienu galda galda virsma ir izgatavota no koka dēļiem, noslīpēta līdz gludai virsmai un pārklāta ar eļļu un vasku.

Izvēloties siļķu ēdamgaldu, ņemiet vērā šādas specifikācijas: galda augstums parasti ir 75 cm, galda virsmas biezums ir 4 cm un galdu garums ir no 150 cm līdz 300 cm. Izvēlieties pārklājumu, kas jums patīk: matēts vai spīdīgs, un koka tekstūras veidu: raupja vai gluda.

Mūsu koka meistari siļķu kauliņu raksta pusdienu galdos piešķir prioritāti funkcionalitātei līdzās izskatam. Katra galda virsma ir pārklāta ar eļļu, vaska un traipu maisījumu, lai aizsargātu produktu no mehāniskiem un ķīmiskiem bojājumiem, nodrošinot ilgmūžību un estētisku pievilcību.

Mūsu kolekcija lepojas ar dažādiem koka galdiem ar skaistiem rakstiem. Šie galdi ir izstrādāti, lai nevainojami apvienotu estētiku un funkcionalitāti, piešķirot jūsu interjeram dizaina elementu un unikālu stilu.

Nevilcinieties pasūtiet BEZMAKSAS koka paraugus jau šodien un ienesiet savās mājās skujiņas raksta galdu mūžīgo šarmu un izturību. Atcerieties, ka katrs galds nav tikai mēbele; tas ir mākslas darbs, sarunu iesācējs un centrālais elements, kas izturēs laika pārbaudi.

Ieguldiet siļķu kauliņu pusdienu galdā, lai nodrošinātu elastību, vai izvēlieties Skelby skujiņas ozola ēdamgaldu , lai parādītu tradicionālo meistarību un skaistumu. Izvēle ir jūsu, un katra iespēja sola nodrošināt maltītes pieredzi, kas ir piesātināta ar stilu, komfortu un paliekošām atmiņām. Mūsu apņemšanās nodrošināt augstas kvalitātes meistarību un uzmanību detaļām nodrošina, ka jūsu siļķu ēdamgalds būs jūsu mājas lolotais elements. gados. Tas kalpos ne tikai kā funkcionāla ēdamistabas virsma, bet arī kā izsmalcināts mākslas darbs, kas piešķir jūsu dzīves telpai raksturu.

Siļķu kauliņu rakstam, kas ir slavens ar savu eleganci un mūžīgo pievilcību, ir unikāls veids, kā iemūžināt koka dabisko skaistumu. Koksnes graudi, krāsa un faktūra atdzīvojas skujiņas dizainā, radot dinamisku displeju, kas ir gan vizuāli pievilcīgs, gan taustes ziņā apmierinošs.

Ja vēlaties modernāku izskatu, mūsu skujiņu galda virsmu klāsts ar pulverkrāsas metāla rāmjiem un rombveida metāla kājām piedāvā mūsdienīgu klasiskā skujiņas dizaina akcentu. To gludās līnijas un stilīgā apdare piešķir jūsu ēdamistabas zonai modernu malu, vienlaikus saglabājot silto koka šarmu.

Piedāvājam arī skujiņu ēdamgaldu komplektus ar soliņiem. Sols, kas izveidots atbilstoši jūsu galdam, ne tikai piešķir papildu sēdvietu, bet arī veicina vienotu un harmonisku izskatu jūsu ēdamistabas telpā. Ērtības labad visi mūsu soli ir izgatavoti par 25 cm īsāki par galdiem, ļaujot tiem lieliski iederēties apakšā, kad tos neizmanto.

Izmantojot dažādus pieejamos skujiņu ēdamgaldus, ir viegli atrast galdu, kas atbilst jūsu stilam un atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kompaktu galdu mazai telpai, lielu izvelkamo galdu izklaidei vai Skelby siļķu kaula ozola pusdienu galdu luksusa pieskārienam, mēs to nodrošināsim.

Izvēlēties skujiņas ēdamgaldu nozīmē ieguldīt mēbelē, kas ir tikpat izturīga, cik skaista. Mūsu galdi ir izgatavoti tā, lai tie izturētu ikdienas slodzes, vienlaikus saglabājot savu pievilcīgo izskatu. Katrs galds ir pārklāts ar eļļu, vaska un traipu maisījumu, lai aizsargātu gan pret mehāniskām, gan ķīmiskām ietekmēm.

Noslēgumā jāsaka, ka siļķu ēdamgalds var būt ideāls papildinājums jūsu mājām. Tas piedāvā līdzsvaru starp funkcionalitāti un estētiku, nodrošinot stilīgu virsmu pusdienošanai, vienlaikus kalpojot arī kā pievilcīgs centrālais elements. Tad kāpēc gaidīt? Izpētiet mūsu kolekciju, pasūtiet BEZMAKSAS koka paraugus un izbaudiet mūsu skujiņas ēdamgaldu skaistumu un kvalitāti.

Aizpildiet bez maksas, lai tagad pasūtītu BEZMAKSAS koka paraugus

FAQ

Kāda ir visefektīvākā galda forma?

Kādas formas galds aizņem mazāk vietas?

Kāda veida pusdienu galdi ir aktuāli?

Kādas formas pusdienu galds ietaupa visvairāk vietas?

Kādi galdi padara telpas lielākas?