Ēdamistabas krēsli pēc pasūtījuma

filtru
Filtrs
Augstums
Platums
Dziļums
Sēdekļa augstums
Krēsla krāsa
Krēsla modelis
Roku balstu augstums
Krēsla materiāls
Kāju materiāls
Kāju krāsa
cena
Rādīt 1-21 of 242 rezultāti
Mela Pelēks Mela Pelēks
Krēsla krāsa: Pelēks
no €175.00
Mela Gaiši brūns Mela Gaiši brūns
Krēsla krāsa: Gaiši brūns
no €200.00
DAISY  Gaiši pelēks DAISY  Gaiši pelēks
Krēsla krāsa: Gaiši pelēks
€165.00
Lin Pelēks Lin Pelēks
Krēsla krāsa: Pelēks
€200.00


Izvēlieties ērtus ēdamistabas krēslus, lai nodrošinātu nevainojamu sēdvietu, izmantojot mūsu ekskluzīvo ēdamistabas krēslu un krēslu klāstu. Izmantojot dažādas kombinācijas, no kurām izvēlēties, tostarp ozolkoka ēdamistabas krēslus, koka krēslus ar plastmasas atzveltnēm un metāla konstrukcijām, jūs varat izveidot savu ēdamistabu tieši tā, kā vēlaties.

Jūs varat izvēlēties kādu no mūsu standarta izmēra ēdamistabas krēsliem, kas izgatavoti no augstas kvalitātes, izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem, vai arī varat nosūtīt mums savu personalizēto pielāgoto dizainu, un mēs liksim to uzbūvēt ar profesionālu amatnieku rokām atbilstoši jūsu materiālu izvēlei. un specifikācijas.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties savai ēdamistabai klasisku koka krēslu vai minimālistisku un mūsdienīgu mēbeļu gabalu, mēs piedāvājam plašu dažādu dizainu un materiālu kombināciju izvēli.

Mūsu ēdamistabas krēslu kolekcija, kas izstrādāta vislabākajai gaisa plūsmai, ergonomiskai sēdēšanas pozai un komfortam, piedāvā izsmalcinātu un atšķirīgu pieredzi, kas atbilst jebkurai vēlmei un prasībām.

Lai iegūtu satriecošus ēdamistabas krēslus, kas lieliski papildina jūsu ēdamistabas komplektu, apskatiet mūsu galeriju vai nosūtiet mums savus dizainus, lai izveidotu īpaši pielāgotus ēdamistabas krēslus jūsu mājām.

Āda, koks, metāls un augstas kvalitātes plastmasa — jūs varat izlemt par katru savu pielāgoto ēdamistabas krēslu aspektu, lai atrastu perfektu līdzsvaru starp komfortu, lietderību un stilu. Izmantojot mūsu satriecošo ēdamistabas krēslu un citu mēbeļu kolekciju, varat radīt drosmīgus paziņojumus vai cildenus papildinājumus savai mājai un birojam.

Izstrādājiet pats

Lai izveidotu savus ēdamistabas krēslus pēc pasūtījuma, jums ir jāizvēlas nepieciešamie izmēri un proporcijas, kā arī jāizvēlas materiāli. Pēc tam varat nosūtīt mums sava dizaina ideju, un mēs to pabeigs mūsu amatnieki. Kad jūsu dizains ir pabeigts un ar jūsu apstiprinājumu, mēs sākam jūsu pasūtījuma ēdamistabas krēslu būvniecību saskaņā ar jūsu unikālajām radošajām vadlīnijām.

Kad krēsli būs izgatavoti, jūsu pasūtījums tiks piegādāts tieši pie jūsu durvīm ar CosyWood garantiju par labākajiem materiāliem un konstrukcijas kvalitāti, kādu jūs varat sagaidīt.

Katrs posms tiek pabeigts ar pilnīgu caurspīdīgumu, lai jūs iegūtu ideālu produktu savai mājai ar mūsu īpaši izstrādātajiem ēdamistabas krēsliem un krēsliem. Mēs apstiprinām jūsu dizainu un paliekam uzticīgi jūsu redzējumam, katrā procesa posmā kopīgojot mēbeļu attēlus, lai jūs varētu viegli veikt pielāgojumus un izmaiņas, lai pilnībā atbilstu jūsu prasībām attiecībā uz produktu.

CosyWood pieredze

Uzņēmumā CosyWood mēs ticam ilgtspējīgas un atbildīgas ražošanas prakses sasniegšanai, vienlaikus nodrošinot katra mūsu produkta kvalitāti un standartu. Mūsu produkti ir izgatavoti no labākajiem augstākās kvalitātes materiāliem pieredzējušu amatnieku rokās, kas apvieno jūsu radošās vadlīnijas ar mūsdienīgiem dizaina principiem, lai radītu satriecošu produktu, kas runā daudz ko citu, vienlaikus labi saderoties ar jūsu esošo interjeru un iestatījumiem.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams pārsteidzošs centrālais elements jūsu ēdamistabai vai dažas radošas glabātuves birojam, CosyWood piedāvā fantastisku koka mēbeļu kolekciju pēc pasūtījuma, kas apvieno estētiku ar kvalitāti, izturību un lietderību, lai sniegtu jums ideālu jaunu papildinājumu jūsu mājām vai birojam.

Mēs nodrošinām nozares standartus un kvalitāti katram mūsu produktam, lai jūs varētu baudīt CosyWood produktu ar pilnīgu uzticību un gandarījumu, kas ir CosyWood pieredzes garantijas kā apliecinājums jūsu izsmalcinātajai un zinošajai gaumei.

FAQ

Ko meklēt, pērkot ēdamistabas krēslu?

Kādus materiālus parasti izmanto ēdamistabas krēsliem?

Cik ēdamistabas krēslus man vajadzētu iegādāties savam pusdienu galdam?

Kāds ir ideāls ēdamistabas krēsla augstums?