Ēdamgaldi ar krustām kājām

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 302 rezultāti

COSYWOOD CROSS LEG ĒDAMIŅA GALDI

Ekskluzīvi, pēc pasūtījuma izgatavoti un pielāgoti galdi ar šķērsām kājām, kas izskatās satriecoši, jūtas ērti un ir aprīkoti ar uzticamiem, ilgmūžīgiem materiāliem. Mūsu smalki izstrādāto pusdienu galdu katalogs ar x kājām var papildināt jūsu apkārtnes gaisotni, pievienojot iespaidīgu estētisku pieskārienu. Metāla strukturālā izturība, kas apvienota ar smalki slīpētu, skaisti graudainu galdu koksni, piedāvā pieredzi, kas nepārspējama masveidā ražotām zemas kvalitātes mēbelēm.

AMATDARBĪBAS MANTOJUMS

Mēs izstrādājam katru jūsu pasūtīto detaļu ar intensīvu uzmanību un rūpību, lai pārliecinātos, ka katrs leņķis, katra kontūra un katrs mūsu veiktais griezums stingri atbilst visstingrākajiem kvalitātes un prasmju standartiem, vienlaikus ievērojot jūsu unikālās dizaina idejas līdz galam. Katram no mūsu rokām darinātajiem izstrādājumiem ir sava unikālā personība un aura, kas gala produktam piešķir autentisku briedumu.

IZVĒLIES X LEG GALDU, KAS JŪS PATĪK LABĀK

Ar neskaitāmām pielāgošanas iespējām katram dizainam, tostarp koka izvēlei, rakstam, pievienotajiem sēdvietu izkārtojumiem un izmēriem, CosyWood X galds ar kājām ir patiesi unikāls un patiesi jūsu. Izvēlieties no skaistāko dizainu un kombināciju saraksta vai norādiet savu izvēli, mēs to visu atstājam jūsu ziņā. Apskatiet mūsu labākos izvelkamos pusdienu galdus Lielbritānijā . Mūsu pienākums ir palikt uzticīgam jūsu lēmumam un nodrošināt atšķirību, ko jūs sagaidāt ar katru produktu.

GODĪGI PAR CENU UN LABI IZSTRĀDĀTS

Mūsu ekspertu amatnieku komanda ar rokām izvēlas katru materiālu, no kura tiek izgatavots jūsu izvēlētais galds ar X kājām. No metāla pamatnes līdz koka galda virsmai katra daļa ir precīzi un mākslinieciski izmērīta un ierāmēta.

KRUSTU KĀJU DIZAINA PRIEKŠROCĪBAS

X kāju dizains nodrošina galda strukturālu integritāti, vienlaikus nodrošinot vairāk sēdvietu galda vidū. Tāpēc galdi ar šķērsām kājām vislabāk kalpo kā pusdienu galdi vai kafijas galdiņi lietošanai iekštelpās vai ārā. X legs galda dizains ļauj iekļaut izvelkamas daļas, kas var nodrošināt vairāk vietas vairāk cilvēku. Lieliski savienots ar krēsliem vai soliem, galds ar šķērsām kājām var labi iederēties jebkurā esošajā dekorā, vienlaikus nodrošinot savu klātbūtni graciozā veidā.

COSYWOOD PIEREDZE

CosyWood lepojas ar mūsu pakalpojumu kvalitāti un mūsu amatnieku prasmēm. Jūs varat apskatīt mūsu labākos ozolkoka pusdienu galdus vai dzīvās malas pusdienu galdu komplektu ar soliņu . Mēs katru pasūtījumu pieņemam ar pārliecību, ka mēs ne tikai radām mēbeļu gabalu, bet arī elegances, izsmalcinātības un izsmalcinātības mantojumu. Katrs no mūsu produktiem ir precīzi izstrādāts ar vislielāko rūpību un apdomību un tiek piegādāts mūsu klientiem, solot godīgumu un sirsnību.

FAQ

Kādas ir stiprākās galda kājas?

Kāds materiāls ir vislabākais galda kājām?

Kāds materiāls ir vislabākais galda kājām

Ko var izmantot kā galda kājas?

Cik lielu svaru var izturēt galda kājas?