Apaļi koka pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 31 rezultāti
ASTER ASTER
Koksne: Dabīgais ozols
no €1645.00
Cross Cross
Koksne: Dabīgais ozols
no €1315.00

Apaļa koka pusdienu galda valdzinājums

Izsmalcināti izstrādāts apaļais koka pusdienu galds iemieso dabisku valdzinājumu, ieviešot ēdamistabā lauku stila šarma elementu. Profesionālas meistarības, stingra ietvara un elegantas apdares saplūsme ietver ērtas maltītes būtību. Ar dažādu dizainu klāstu, sākot no novatoriskā divu toņu stila līdz tradicionālākam izskatam, Cosywood atbilst mūsu prasīgāko klientu daudzveidīgajām gaumēm.

Apaļā virtuves galda pievilcība

Ozolkoka apaļajam pusdienu galdam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citām formām.

  1. Tās apļveida konfigurācija veicina labāku komunikāciju un mijiedarbību starp pusdienotājiem, jo visi atrodas vienādā attālumā viens no otra. Šis tuvums rada intīmāku un iekļaujošāku ēdināšanas gaisotni.
  2. Apaļā galda dizains ir ļoti mazs telpa, tāpēc tas ir lieliski piemērots mazākām ēdamzonām vai telpām ar ierobežotu vietu. Novēršot asus stūrus, tas optimizē grīdas platību un nodrošina vieglu pārvietošanos ap galdu.
  3. Kokam raksturīgais skaistums un siltums piešķir eleganci un izsmalcinātību jebkurai ēdamistabas telpai.
  4. Koka galdi iztur arī laika pārbaudi, piedāvājot izturību un ilgmūžību. Ar atbilstošu kopšanu apaļš koka pusdienu galds var kļūt par mūžīgu priekšrocību, kas papildina dažādus interjera stilus.

Mūsu daudzveidīgajā kolekcijā ir no izturīgiem cietiem blokiem veidoti dizaini, kas izstaro eleganci. Jūs noteikti atradīsit ideālo centrālo elementu, kas vieno jūsu ģimeni un draugus pie pusdienu galda saturīgu sanāksmju laikā.

Apaļš koka pusdienu galds un krēsli – ideāls ansamblis

Apaļu koka pusdienu galdu savienošana pārī ar papildinošiem krēsliem sniedz daudzas priekšrocības, uzlabojot to pievilcību daudzās mājsaimniecībās. Šeit ir dažas ievērojamas priekšrocības:

  1. Intīma un iekļaujoša ēdināšanas pieredze: apaļā galda dizains veicina labāku saziņu un mijiedarbību starp pusdienotājiem, veicinot vienotības sajūtu un radot intīmāku maltītes pieredzi.
  2. Telpas efektivitāte: maksimāli palieliniet grīdas laukumu, īpaši izdevīgi šaurās vai neērtas formas telpās, kur taisnstūra galds var justies apjomīgs.
  3. Sēdvietu daudzpusība: uz apaļajiem galdiem var novietot dažādas sēdvietu konfigurācijas. Jūs varat viegli pievienot vai noņemt krēslus ap galdu, padarot to pielāgojamu dažādiem gadījumiem un grupu izmēriem.
  4. Estētiski patīkams: pievienojiet dabisku siltumu un eleganci jebkurai ēdamistabas telpai.
  5. Izturība un ilgmūžība: izturīgs un ilgmūžīgs, iztur regulāru lietošanu un saglabā savu skaistumu laika gaitā.
  6. Pielāgošanas iespējas: varat izvēlēties dažādus koka veidus, apdari un traipus, lai tie atbilstu jūsu vēlamajai estētikai un papildinātu esošo dekoru.

Cosywood Contemporary apaļā ēdamgalda izvēle

Izvēloties Cosywood pusdienu galdu, ērtības ir saskaņotas ar dizainu, padarot to par apburošu jebkura interjera papildinājumu. Mūsu virtuves klāsts akcentē dzīvojamās telpas, apvienojot funkcionalitāti un estētiku.

Ar dažādiem unikāliem komplektiem, kas atbilst ikviena vēlmēm, mūsu luksusa mēbeļu kolekcija, piemēram , izvelkami koka pusdienu galdi ar soli , ir pietiekami daudzpusīga, lai atbilstu jebkuram dzīvesveidam. Mūsu piedāvājumā ir pievilcīgi apaļas formas masīvkoka bloki. Lai papildinātu virtuves estētiku, apsveriet iespēju savienot šos galdus ar mājīgām sēdvietām un piederumiem, piemēram , ēdamistabas galdu ar dzīvu malu . Ieprieciniet savu dzīvi ar dzīvīgumu ar mūsu stilīgajām un izturīgajām mēbelēm!

Uzņēmumā Cosywood mūsu mērķis ir nodrošināt saviem klientiem stilīgas un kvalitatīvas mēbeles, kas atbilst viņu īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Pateicoties plašajam apaļo koka pusdienu galdu un pievienoto krēslu klāstam, jūs noteikti atradīsit ideālu komplektu, lai pārveidotu savu ēdināšanas pieredzi.

Pasūtiet bezmaksas koka paraugu tūlīt!

 

 

FAQ

Kā manai telpai izvēlēties pareizo apaļa koka pusdienu galda izmēru?

Kādi ir dažādi apaļo koka pusdienu galdu stili un dizaini?

Kā kopt un kopt apaļo koka pusdienu galdu?