ĒDIENA ĒDZAMĀ GALDA KĀJU DIZAINS

filtru
Filtrs
cena

Kāju dizaina pusdienu galdi

Ēdamistaba, iespējams, ir dzīvīgākā vieta mājās, jo šeit pulcējas visa ģimene. Un pusdienu galds ir tur visvairāk izmantotā mēbele; tāpēc tai jābūt patiešām labi izgatavotai, lai iederētos interjerā un kalpotu pēc iespējas ilgāk.

Izvēlieties unikālu kāju dizainu savam jaunajam ēdamgaldam

Cik daudz galda kāju dizainu varat iedomāties? Tikai pamata taisnas kājas un X-kājas? Tad jūs būsiet pārsteigts par to, cik dažādi var būt netradicionāli kāju dizaini. CosyWood piedāvā plašu koka pusdienu galda kāju dizainu klāstu, tostarp:

 • Zirnekļa kājas
 • V kājas
 • U kājas
 • X kājas
 • A kājas
 • Gāzes caurules kājas
 • Kājas ar rāmi

Pateicoties minimālistiskajam dizainam, galdi izskatās moderni, bet autentiski, un jebkurš no tiem var viegli iederēties jūsu ēdamistabā. Modeļi ar V kājiņām un gāzes caurules kājām izskatās visneparastākie un stilīgākie, taču, ja esat klasisko stilu cienītājs, apskatiet modeļus ar A, X un U kāju dizainu.

Esiet pārliecināts par materiālu kvalitāti

Kā minēts iepriekš, pusdienu galds ir viena no visnepieciešamākajām mēbelēm. Masīvkoka mēbeles izskatās estētiski, skaisti, piemēram , ozola koka pusdienu galdi vai virtuves galdi ar dzīvām malām . Patiešām, izvēloties jaunu pusdienu galdu, ģimene vēlas iegūt vislabāko un izturīgāko gabalu. Mēbeļu ražotājs Cosywood garantē, ka viņu galdu kājas ir izgatavotas no labākajiem metāla materiāliem, piemēram:

 1. Bronza
 2. Birste nerūsējošais tērauds
 3. Melns neapstrādāts tērauds
 4. Misiņš
 5. Varš

Papildus tam uzņēmums piedāvā pulvera pārklājumu kājām. Tas ir paņēmiens metāla pārklāšanai ar speciāli apstrādātu plastmasas slāni, lai to pielīmētu pie metāliskās virsmas. Šis paņēmiens ļauj aizsargāt galda kājas no korozijas un var būt arī dekorācijas elements, jo var izvēlēties pulvera krāsu, blīvumu un ķīmisko sastāvu.

Galda virsmām izmantotie materiāli ir pilnīgi dabiski, piemēram, ozols, osis, priede un valrieksts. Cosywood vietnē jūs varat viegli izvēlēties materiālu galda virsmai un kājām pēc savas gaumes. Papildus iespējams izvēlēties galda izmēru un sēdvietu skaitu un pat pasūtīt papildus soliņu, piemēram , izvelkamu koka pusdienu galdu ar soliņu . Vai varbūt divi no tiem! Turklāt jūs varat pasūtīt pēc pasūtījuma izgatavotu galdu ar unikālu dizainu, īpaši jums. Netērējiet savu laiku; apskatiet Cosywood vietni jau šodien!