labākie TV statīvi Lielbritānijā

filtru
Filtrs
Metālapstrāde
Koksne
Caurules izmērs
Plauktu biezums
Plaukti/atvilktnes g
Slīpēšanas veids
Montāža
cena
Rādīt 1-6 of 6 rezultāti

 

Labākie TV statīvi Lielbritānijā

Kad jāmeklē ideāls TV statīvs savai viesistabai, ir svarīgi ņemt vērā gan stilu, gan funkcionalitāti. Ekskluzīvs koka plaukts ir lieliska izvēle, jo to var pielāgot atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Cosywood piedāvā labākos pēc pasūtījuma izgatavotus TV statīvus Lielbritānijā, kas jums jāapsver:

TV statīvu veidi

  • Atvērtie plaukti: šāda veida televizora statīvs ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas stilīgi attēlot savu televizoru un citas elektroniskās ierīces. Izmantojot atvērtos plauktus, varat sakārtot savas ierīces un saglabāt tās viegli pieejamas.
  • Slēgtie plaukti: ja vēlaties minimālistiskāku izskatu, TV statīvs ar slēgtiem plauktiem ir ideāls risinājums. Šāda veida statīviem ir durvis, kas var paslēpt jūsu ierīces un vadus, saglabājot jūsu viesistabas tīru un kārtīgu izskatu.

Stūra TV statīvi

Stūra TV statīvi ir ideāli piemēroti mazām dzīvojamām istabām vai neērtām telpām, kur parastais TV statīvs var neiederēties. Tie izmanto citādi neizmantotu stūri, kas ļauj maksimāli palielināt dzīvojamās istabas grīdas platību.

Ekskluzīvs koka stūra televizora statīvs var tikt izveidots tā, lai tas atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm, sākot no izmēra līdz stilam un apdarei. To var arī pielāgot, lai tas atbilstu jūsu esošajām mēbelēm.

TV galda statīvi

Ja jums ir ierobežota platība, TV galda statīvs ir lielisks risinājums. Šie statīvi ir mazi un pārnēsājami, un tos var viegli pārvietot pa istabu.

Ekskluzīvs koka televizora galda statīvs var tikt izveidots tā, lai tas atbilstu jūsu esošajām mēbelēm vai piešķirtu jūsu viesistabai krāsainību. To var arī pielāgot, lai atbilstu jūsu īpašajām televizora un elektronisko ierīču vajadzībām.

Idejas nelielai viesistabai ar televizoru un pusdienu galdu

Izstrādājot nelielu dzīvojamo istabu, ir svarīgi maksimāli izmantot pieejamo telpu. Viena no idejām ir apvienot televizoru un pusdienu galdu vienā zonā.

Ekskluzīvs koka plaukts var tikt izveidots tā, lai tajā varētu novietot gan televizoru, gan pusdienu galdu. Tas ne tikai ietaupa vietu, bet arī rada vienotu izskatu jūsu viesistabā.

Lai maksimāli izmantotu vietu, izvēlieties nelielu pusdienu galdu, kuru var viegli pārvietot vai salocīt, kad to neizmantojat. Tas dos jums vairāk vietas viesu izklaidēšanai vai vienkārši atpūtai un TV skatīšanai.

Noslēgumā jāsaka, ka pēc pasūtījuma izgatavots koka plaukts ir lieliska izvēle TV statīvam Lielbritānijā. To var pielāgot atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm, sākot no statīva veida līdz stilam un apdarei. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties stūra TV statīvu vai TV galda statīvu, pēc pasūtījuma izgatavots koka plaukts noteikti piešķirs jūsu viesistabai stilu un funkcionalitāti.

FAQ

Kādi materiāli tiek izmantoti TV statīvos

Kādas funkcijas jāņem vērā, pērkot televizora statīvu

Kā izvēlēties pareizo TV statīvu savai mājai

Kā kopt un kopt TV statīvu