Izvelkami pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 645 rezultāti

Atbrīvojiet daudzpusību ar Cosywood izvelkamiem pusdienu galdiem Apvienotajā Karalistē

Kur ir mājas sirds? Lai gan daži var noliekties uz dzīvojamo istabu vai guļamistabu, daudzi piekrīt, ka tā ir virtuve. Galvenais šajā jomā ir pusdienu galds — lēmumu, kopīgo noslēpumu, smieklu un siltuma centrs. Līdzsvara atrašana starp telpu un ietilpību var būt izaicinājums, taču šai problēmai ir drošs risinājums – īpaši izgatavots, izvelkams koka pusdienu galds ar soli no Cosywood.

Kas īsti ir paplašināms galds?

Iedomājieties, ka plānojat nelielu vakariņu sapulci, lai redzētu, ka jūsu viesu saraksts palielinās. Izmantojot koka izvelkamo pusdienu galdu, vairāk mīļoto izmitināšana kļūst par vienkāršu. Šis ģeniālais dizains ir datēts ar diviem gadsimtiem un paliek gandrīz nemainīgs. Izvelkams virtuves galds stiepjas no centra, bieži izmantojot mehānismu, kas izvērš papildu segmentus, ko sauc par lapām. Ar vienkāršu vilkšanu jūsu galds tiek pārveidots, pielāgojoties jūsu vajadzībām.

Ideāla izvelkamā pusdienu galda izvēle

No kompaktiem izvelkamiem pusdienu galdiem mazām telpām līdz grandiozākiem dizainiem lielām sapulcēm – Cosywood piedāvā plašu iespēju klāstu, kas atbilst jūsu prasībām. Visi galdi ir izgatavoti no dabīga masīvkoka, nodrošinot apaļu izvelkamo pusdienu galdu vai kvadrātveida izvelkamo pusdienu galdu, Cosywood atbilst visām formām un stiliem.

Formām ir nozīme

Koka galda formas izvēle ir atkarīga no jūsu telpas un pulcēšanās veida. Kvadrātveida galdi piedāvā kompaktumu, bet tiem, kam nepieciešama mainīga sēdvietu ietilpība, ir ideāli piemēroti taisnstūrveida izvelkami pusdienu galdi. No otras puses, apaļie izvelkami pusdienu galdi piedāvā lielāku daudzpusību, ļaujot rīkot intīmākas pulcēšanās un paplašināties lielākām grupām. To papildu priekšrocība ir iespēja visiem redzēt vienam otru un veicināt neformālāku atmosfēru. Ovāli izvelkami pusdienu galdi piedāvā līdzīgas priekšrocības, savukārt to noapaļotie stūri rada ilūziju, ka tas aizņem mazāk vietas un līdzsvaro leņķiskos dizaina elementus jūsu ēdamistabā.

Izvelkams pusdienu galds un sols — lieliski sader

Cosywood paplašina savu meistarību, piedāvājot izvelkamus pusdienu galdus ar atbilstošiem soliem. Neatkarīgi no tā, vai pārdošanai izvēlaties ozolkoka izvelkamo pusdienu galdu vai izvelkamo ēdamistabas galdu ar dzīvām malām , varat būt pārliecināts, ka jūsu izvēlētās mēbeles ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, ozola vai priedes, šie soli lieliski papildina galdus, radot harmonisku. ēdamistaba. Jūs varat izvēlēties no dažādām pārveidošanas iespējām, pagarinot galdu no sāniem līdz vidum. Neatkarīgi no tā, vai tie ir paredzēti lietošanai iekštelpās vai kā burvīgs papildinājums jūsu āra telpai, šie izvelkamie pusdienu galdi un soli var būt piemēroti dažāda izmēra un tematikas ballītēm.

Izvelkamā pusdienu galda uzturēšana

Jūsu Cosywood izvelkamais pusdienu galds ir meistarība, kas izstrādāta paaudzēm. Lai nodrošinātu tā ilgmūžību, neaizmirstiet to turēt sausā vidē, prom no pārmērīga karstuma un mitruma. Gludai transformācijai uz metāla priekšmetstikliņiem var uzklāt nelielu daudzumu smērvielas.

Izvelkamo pusdienu galdu skaistums un praktiskums

Neatkarīgi no tā, vai tas ir gluds melns izvelkamais pusdienu galds vai silts koka galds, Cosywood darbi var pielāgoties jebkuram dizainam vai gadījumam. To daudzpusība ļauj pārveidot ēdamistabas telpu pēc vēlēšanās, savukārt to augstas kvalitātes konstrukcija nodrošina vienmērīgu pārveidošanu. Pārī ar atbilstošu soliņu šie koka galdi ir ideāls papildinājums jūsu dārzam, ļaujot baudīt maltītes dabā. No dabīgiem koka materiāliem izgatavotie Cosywood galdi ir jūsu mājas dārgums, kas sola meža pieskārienu jūsu ikdienas dzīvē.

Izmantojiet izvelkamo pusdienu galdu priekšrocības jau šodien

Izvelkamo koka pusdienu galdu priekšrocības ir bezgalīgas. Sākot ar vietu taupošiem dizainiem un beidzot ar spēju pielāgoties jebkuram gadījumam, tiklīdz jūs izbaudīsiet Cosywood izvelkamā pusdienu galda daudzpusību, jūsu maltītes nekad vairs nebūs tādas pašas. Neatkarīgi no jūsu pulcēšanās lieluma vai ēdienu skaita, ko vēlaties pasniegt, izvelkamais pusdienu galds vienmēr nodrošinās pietiekami daudz vietas.

Izbaudiet pielāgojamības un komforta pasauli, izmantojot Cosywood izvelkamo pusdienu galdu klāstu Apvienotajā Karalistē. Pasūtiet bezmaksas koka paraugu tūlīt un sāciet savu ceļojumu, lai pārveidotu savu ēdināšanas pieredzi!

FAQ

Kā sauc pagarināmu galdu?

Vai man vajadzētu iegādāties pagarināmu galdu?

Vai pagarināmi galdi ir labi?

Kāda veida galds ir vislabākais mazai telpai?

Kā es varu paplašināt savu esošo pusdienu galdu?