Ozolkoka pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 1107 rezultāti

Koka galds vienmēr ir uzskatīts par luksusa iegādi. Dabiskā un masīvkoka mēbeles izskatās estētiskas, skaistas, ievērojamas, un tās raksturo ergonomika, uzticamība un praktiskums darbībā. Īpašu vietu starp koka galdiem ieņem ozolkoka pusdienu galds: tas tika uzskatīts par goda koku kopš seniem laikiem, kad to izmantoja māju dekorēšanai.

Mūsdienu ozolkoka pusdienu galdu modeļi ir skaisti, un tos raksturo īpašības, kas to īpašniekiem sniedz lielu labumu: ne tikai praktisku, bet arī veselību. Lielie ozolkoka pusdienu galdi ir masīvi modeļi, kas paredzēti dzīvojamām istabām, virtuvēm, ēdamistabām.

Ozolkoka konstrukciju izvēle ir saistīta ar vairākām priekšrocībām, ko tā piedāvā salīdzinājumā ar citiem koka izstrādājumiem:

 • produkta ilgmūžība, kas ir aptuveni vismaz pusgadsimts
 • iespēja izveidot individuālu galdu, izgatavotu no ozola pēc pasūtījuma - materiāls ir meistaram lokans un ļauj realizēt klienta unikālākās un negaidītākās fantāzijas
 • ūdensizturīgs
 • aizsargāta no puves un kukaiņiem
 • viegli iztur ārējo mehānisko spriegumu
 • izturīgs pret deformāciju (tas ir īpaši svarīgi ēdināšanas grupām, jo ēdienreizēm paredzētās mēbeles regulāri tiek pakļautas mehāniskai un termiskai iedarbībai)

KĀPĒC TĒRĒT NAUDU UZ Ozolkoka ĒDAMIŅA GALDU?

Dabiskā un masīvkoka mēbeles ir izturīgas, skaistas un atstāj iespaidu jebkurā mājā. Jo īpaši koka galdi ir uzticami un praktiski. Tāpēc, izvēloties dabīgā un masīvkoka pusdienu galdus Apvienotajā Karalistē, tiek apvienots labākais no abām pasaulēm, nodrošinot ergonomiski draudzīgu, funkcionālu gabalu, nezaudējot stilu vai papildu funkcijas.

Labākajiem ozolkoka pusdienu galdiem ir augsta cena, taču tam ir vairāki iemesli; ozolkoka mēbeles specializējas izturības, graudu, miecēšanas un izturības jomā.

Augšējie ozolkoka pusdienu galdi labi iztur kompresiju un svaru, taču tas palielina kopējo svaru. Tāpēc ozolkoka mēbeles parasti ir kuplas un biezas; tai vajadzīgs spēks, lai noturētos.

Ozola graudu marķējumi ir pamanāmi un piedāvā vizuālu pievilcību, kas ir pamanāma no attāluma. Salīdziniet to ar priedes mēbelēm, kurām ir smalkāki un plānāki graudi mīkstākā apvalkā. Biezāki graudi padara ozolu par labāku materiālu, īpaši tiem, kas dod priekšroku lauku arhitektūrai.

Tanīns ir organiska viela, kas atrodama vairāku veidu koksnēs, tostarp ozolā. Tas ir rūgts savienojums, kas rada dziļi oranžu nokrāsu, tāpēc alkohola ražotāji dod priekšroku ozolkoka mucām, lai aromatizētu viskiju un vīnu. Kāpēc tas attiecas uz mēbelēm? Sauļošanās ir izturīga pret kukaiņiem un pelējumu, tādējādi veicinot ozola ilgmūžību.

Visbeidzot, izturība ir galvenais faktors, kas jāņem vērā, pērkot mēbeles. Kas notiek, ja jūs kaut ko izlējat uz galda? Vai vari to notīrīt? Ko darīt, ja uzmetīsiet tam kaut ko smagu? Ozolkoka mēbeles ir izturīgas, bet porainas, taču jūs varat novērst problemātiskas noplūdes, izmantojot piemērotu laku kā papildu aizsardzību.

Lai gan sākotnējās izmaksas no pirmā acu uzmetiena var būt neapmierinošas, ozola koka mēbeles ir vērtīgs ieguldījums. Tas ne tikai izturēs gadu gaitā, bet arī tam ir visas īpašības, kas nepieciešamas, lai papildinātu jebkuru stilu jebkurā mājā.

RŪPĒJAMIES PAR JŪSU Ozolkoka ĒDAMIŅGALDU

Uzņēmumā CosyWood mums patīk ozols; galu galā tā ir cietkoksne, kas ir ideāli piemērota mēbelēm. Pareizi kopjot, ozolkoka pusdienu galdi var kalpot visu mūžu. Lūk, kā saglabāt savu ozolkoka pusdienu galdu neskartā stāvoklī:

 • Noteikti iegādājieties no uzticama ražotāja, piemēram, CosyWood .
 • Lakojiet mēbeles reizi gadā vai reizi divos gados, lai izveidotu ilgstošu blīvējumu un barotu koku.
 • Katru dienu notīriet virsmu, izmantojot mitru drānu un cietkoksnei draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.
 • Turiet galdu prom no tiešiem saules stariem, telpām ar gaisa kondicionētāju un ziemas dārziem, lai izvairītos no bojājumiem.

OZOLA MĒBEĻU EKODRAUDZĪGUMS

Jāpiemin arī ozolkoka ēdamistabas galda videi draudzīgums, neticami stiprums un pievilcība. Dabīgais un masīvkoka ozola galds attīra gaisu, labvēlīgi ietekmē veselību un uzlādē māju, iepludinot dabas enerģiju. Tas ir saistīts ar ēterisko eļļu izdalīšanos. Mēbeles ir vērts iegādāties telpām ar augstu mitruma līmeni: gadu gaitā palielinās arī materiāla izturība pret mitrumu un klimata izmaiņām.

Izturības garantija izskaidrojama ar izturību pret pelējumu un kukaiņu kaitēkļiem. Parasti šos interjera priekšmetus izmanto vairāk nekā viena ģimenes paaudze. Ozolkoka galds ir jāpērk materiāla dabiskās pievilcības dēļ. Modeļa apdare ir oriģināla un izsmalcināta, un, ja vēlaties, tajā var iestrādāt grebuma rotājumus, saglabājot viengabalainību daudzus gadus.

Taču, tāpat kā ar citām koka mēbelēm, kuras nereti tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, arī mūsdienīgam ozolkoka pusdienu galdam ir dažas īpašas nianses. Lai viesi pie galda justos ērti, katram cilvēkam jāatvēl aptuveni 60 centimetru brīvas vietas, un tā tuvumā ērti jānovieto krēsli, nevienam netraucējot.

DIZAINS OZOLA VIRTUVES ĒDAMIŅA GALDA UN SOĻU KOMPLEKTS

Cosywood piedāvājam divu veidu galdu dizainus:

 • Kā parasti
 • Pagarināms pusdienu galds

Pirmais ir statisks un nepārveido. Otrais variants ir ērts, jo neliels galds var acumirklī pārvērsties par iespaidīga izmēra galdu. Šāds galds ir vienkārši neaizstājams situācijā, kad telpa ir maza un viesu ir daudz.

Arī modernā ozola pusdienu galda forma var būt dažāda. Var izvēlēties kuplu ozolkoka virtuves galdu ar taisnstūrveida galda virsmu ; šis galds lieliski iederēsies jebkurā telpā. Labs variants ar kvadrātveida formām, bet ir viens "bet" - neder daudziem.

Ja virtuve ir plaša, labāk izvēlēties galdu ar apaļu vai ovālu virsmu . To var ievietot nelielā virtuvē. Ozolkoka ēdamistabas galda un sola komplekts būs iespaidīgs jebkura interjera vai ainavas dizaina papildinājums.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES COSYWOOD?

Priekšrocības, pasūtot ozolkoka pusdienu galda solu no mūsu uzņēmuma, ir šādas:

 • Plašs produktu klāsts. Mēs piedāvāsim oriģinālus risinājumus, kas nekavējoties piesaistīs jūsu uzmanību.
 • Mūsu preces ir cenas ziņā efektīvas. Produkcijas tirdzniecība notiek uz izdevīgiem nosacījumiem, jo esam vienīgais ražotājs un nesadarbojamies ar starpniekiem.
 • Garantēta produktu kvalitāte.

Sazinieties ar mums CosyWood! Ar prieku palīdzēsim akcentēt jūsu telpu ar labu, dabīgu un masīvu ozolkoka galdu.

Jūtieties brīvi pasūtiet BEZMAKSAS koka paraugus tūlīt !

FAQ

Kā tīrīt ozolkoka pusdienu galdu?

Vai ozolkoka mēbeles ir stilīgas?

Kā noformēt ozolkoka pusdienu galdu

Vai ozola koks ir piemērots pusdienu galdam?

Vai ozols tiek uzskatīts par vecmodīgu?