piekarināmās sliedes drēbēm

filtru
Filtrs
Metālapstrāde
Koka apdare
Koksne
Caurules izmērs
Plauktu biezums
Slīpēšanas veids
Plaukti/atvilktnes g
Svars
Montāža
cena
Rādīt 1-20 of 20 rezultāti

APĢĒRBU STRĀDE

Iegādājieties savu unikālo industriālo drēbju sliedi Cosywood jau šodien! Mūsu stilīgās apģērbu sliedes padarīs jūsu mājas telpu gaišāku un ienesīs jūsu interjerā lauku stila izskatu. Mēs piedāvājam dažādus dizainus, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības un palīdzētu jums iegūt pēc pasūtījuma izgatavotas drēbju sliedes sienām, kas kalpos ilgu laiku. Sazinieties ar mums tagad, lai izstrādātu savu pirmo pēc pasūtījuma izgatavotu mēbeļu priekšmetu jau šodien!

Atrast savai mājai raksturīgu priekšmetu var būt izaicinājums, taču ar Cosywood tā nebūs problēma. Mūsu drēbju pakaramie iztur ievērojamu svaru, tāpēc visi jūsu mēteļi, apavi un tā tālāk ietilps. Iegādājieties drēbju sliedes savai guļamistabai un esiet drošs, ka jūsu uzglabāšanas vienība būs unikāla. Uzņēmumā Cosywood drēbju pakaramie ir izgatavoti ar īpašu rūpību un vienmēr ir unikāli, pateicoties to roku darbam un koka apdares dažādībai.

 

EKSKLUZĪVAS APĢĒRBU STIES DRĒRBU SKAPIEM

Mēs pārliecināmies, ka katrs mūsu ražotais gabals ir rūpīgi roku darbs un tajā ir pietiekami daudz vietas jūsu apģērbu un aksesuāru uzglabāšanai. Pirms saņemat savus stilīgos drēbju sliedes gaitenī, pasūtiet dažus koka paraugus, kurus mēs varam ātri piegādāt jūsu mājās.

Izvēlieties kādu no daudziem krāsu toņiem savam retajam drēbju sliedei un pielāgojiet tās izmēru, lai tas lieliski iederētos jūsu mājās. Mēbeļu iegāde pēc pasūtījuma vienmēr ir risks, jo nevari būt drošs, ka tās izdosies tieši tādas, kādas vēlējies.

Vienkārši izvēlieties kādu no vēlamajām opcijām un izveidojiet savu unikālo drēbju pakarināšanas sliedi:

 1. Metālapstrāde
 1. Koka apdare
 • Bēša priede
 • Pelēkā priede
 • Brūna priede
 • Dabīgais ozols
 • White Wash Pine
 1. Koksne
 • Ozols
 • Priežu koks
 1. Caurules izmērs
 2. Plauktu biezums
 3. Slīpēšanas veids
 • Zemniecisks
 • Gluda
 1. Plaukti/atvilktnes QTY
 2. Svars
 3. Montāža

Kāpēc Cosywood ir jūsu izvēle ar rokām darinātajām drēbju sliedēm Lielbritānijā

Cosywood ir Apvienotās Karalistes uzņēmums, kas ir ieguvis reputāciju ilgtspējīgu, stilīgu un funkcionālu ar rokām darinātu drēbju sliežu ražošanā.

Uzņēmums ir apņēmies mēbeļu ražošanā izmantot videi draudzīgus materiālus, piemēram, ilgtspējīgi iegūtu koksni.

Cosywood prasmīgie amatnieki rūpīgi izstrādā katru drēbju sliedi, nodrošinot augstu kvalitātes līmeni un uzmanību detaļām. Daudzveidīgais stilu klāsts, sākot no minimālisma dizaina līdz sarežģītākiem un izsmalcinātākiem gabaliem, atbilst dažādām funkcionālām vajadzībām. Cosywood ir labākā izvēle tiem, kas meklē unikālas un ilgtspējīgas ar rokām darinātas mēbeles.

Nebaidieties, jo Cosywood piedāvā divu nedēļu izmēģinājuma periodu, un, ja kaut kas nenotiek saskaņā ar plānu vai jums kaut kas ir jāpielāgo, mēs ar prieku jums palīdzēsim . Mēs apsolām piegādāt jūsu gabalu laikā, un mēs garantējam, ka tas būs labāks par visu, par ko jūs varētu sapņot - ASV, Eiropā vai citur!

FAQ

Kādus materiālus parasti izmanto drēbju sliežu izgatavošanai?

Cik lielu svaru parasti var izturēt drēbju sliede?

Kādas priekšrocības sniedz guļamistabas drēbju sliedes izmantošana tradicionālā skapja vai kumodes vietā?

Kādi ir daži populāri drēbju sliežu veidi?