noliktavas mēbeles uk

filtru
Filtrs
Metālapstrāde
Koka apdare
Koksne
Caurules izmērs
Plauktu biezums
Slīpēšanas veids
Plaukti/atvilktnes g
Montāža
Koka apdare
Plauktu biezums
Plaukti/atvilktnes g
cena

IZSTRĀDĀTAS PĒC PASŪTĪJUMA GLABĀŠANAS MĒBELES

Mūsu mūsdienīgo un moderno uzglabāšanas mēbeļu komplektu kolekcija sniedz jūsu dzīves telpai lietderību, vienlaikus paplašinot kulturālu izsmalcinātību līdz kopīgām prasībām. Mūsu bufešu, plauktu bloku un drēbju sliežu katalogs uzlabo jūsu dzīves telpu, vienlaikus nodrošinot daudzpusīgu papildinājumu, kas lieliski papildina jūsu mēbeles un interjeru.

ELEGANTS MATERIĀLU MAISĪJUMS

CosyWood piedāvā pēc pasūtījuma izgatavotu glabāšanas mēbeļu kolekciju, kas apvieno dažādu materiālu un elementu graciozitāti, lai radītu produktu, kas vienlaikus ir gan vizuāli satriecošs, gan praktisks. Izmērīts koka, metāla un estētikas sajaukums, kas atspoguļojas katrā mūsu izstrādājumā. No gludām un simetriskām bufetēm līdz abstraktām un iespaidīgām drēbju sliedēm mēs izmantojam negatīvo telpu, lai radītu maksimāli pievilcīgākas mēbeles.

Izvēlieties īpaši pielāgotus uzglabāšanas risinājumus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku un sakārtotāku.

PAPLAŠINĀTA UN ĒRTĪBA

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skapjus, kas paslēpjas, vai plauktus, kas izceļas, mēs piedāvājam izsmalcinātāko pēc pasūtījuma izgatavotu glabāšanas mēbeļu kolekciju, kas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem un mūsu pieredzējuša meistara prasmēm, katrs no mūsu produktiem nodrošina unikālu gaisotni un pieredzi, kas komplimentē jūsu gaumei un vēlmēm perfekti. Mākslinieciskais dizains apvienojumā ar funkcionalitāti un praktisku formu, katrs mūsu produkts ir izgatavots, paturot prātā precizitāti un pilnību.

PAREDZĒTAS GLABĀŠANAS MĒBELES UK

Sākot no koka veida, beidzot ar metāla formu un vienības izmēru, katru izmēru un specifikāciju var izgatavot tieši pēc jūsu vēlmēm. Izmantojot virkni augstākās kvalitātes materiālu, no kuriem izvēlēties, kopā ar unikāliem un saistošiem dizainiem un motīviem, mēs nodrošinām, ka jūsu redzējums tiek pārvērsts par perfektu, jūsu vajadzībām pielāgotu uzglabāšanas vienību gabalā.

Uzglabāšanas mēbeles nelielām telpām

Dzīvošana mazā telpā var būt sarežģīta, it īpaši, ja runa ir par mēbeļu atrašanu uzglabāšanai mazās telpās. Par laimi, ir pieejami daudzi inovatīvi risinājumi, kas palīdz maksimāli palielināt telpu un sakārtot savas mantas.

Viens no populārākajiem mēbeļu veidiem uzglabāšanai nelielās telpās ir mediju uzglabāšanas mēbeles. Šāda veida mēbeles ir īpaši izstrādātas, lai turētu un sakārtotu multivides vienumus, piemēram, kompaktdiskus, DVD un videospēles. Ar multivides uzglabāšanas mēbelēm mazām telpām varat saglabāt savu kolekciju sakārtotu un viegli pieejamu, neaizņemot pārāk daudz vērtīgas vietas.

Vēl viena lieliska iespēja mēbelēm glabāšanai nelielās telpās ir daudzfunkcionālas detaļas. Piemēram, pufas vai kafijas galdiņš ar iebūvētu glabātuvi var kalpot kā vieta segu vai grāmatu uzglabāšanai, vienlaikus nodrošinot papildu sēdvietu vai galda vietu. Gulta ar iebūvētām atvilktnēm vai plauktiem ir arī lielisks veids, kā ietaupīt vietu, vienlaikus nodrošinot pietiekami daudz apģērba un gultas veļas.

Pērkot mēbeles glabāšanai nelielās telpās, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai uzglabāšanas ietilpību, bet arī gabala izmēru un stilu. Meklējiet ierīces, kas ir kompaktas un daudzpusīgas, ar stilu, kas atbilst jūsu personīgajai gaumei un papildina jūsu esošo interjeru.

Ar piemērotām mēbelēm glabāšanai nelielās telpās jūs varat izveidot bez traucējumiem un funkcionālu dzīves vidi, kas maksimāli izmanto jūsu ierobežoto telpu.

Noliktavas mēbeles viesistabai

Dzīvojamā istaba ir vieta atpūtai un izklaidei, taču tā var ātri kļūt pārblīvēta un nekārtīga, ja tajā nav nevienas noliktavas. Par laimi, dzīvojamās istabas mēbelēm ir pieejamas daudzas iespējas, tostarp rotaļlietu uzglabāšanas mēbeles viesistabai.

Ja jums ir bērni vai mājdzīvnieki, jūs zināt, cik ātri rotaļlietas un citi priekšmeti var uzkrāties dzīvojamā istabā. Rotaļlietu glabāšanas mēbeles viesistabai ir lielisks veids, kā saglabāt rotaļlietas un citus priekšmetus sakārtotus un neredzamus, kad tos neizmanto. Meklējiet glabāšanas pufus vai soliņus ar iebūvētiem rotaļlietu glabāšanas nodalījumiem vai apsveriet grāmatu plauktus ar groziem vai kubiņiem rotaļlietu glabāšanai.

Papildus rotaļlietu uzglabāšanas mēbelēm ir pieejamas arī daudzas citas mēbeles glabāšanai dzīvojamā istabā. Piemēram, kafijas galdiņi ar iebūvētiem uzglabāšanas nodalījumiem ir lielisks veids, kā tālvadības pultis, žurnālus un citus mazus priekšmetus sakārtot un viegli piekļūt. Grāmatu plauktus vai vitrīnu skapjus var izmantot, lai uzglabātu grāmatas, dekoratīvus priekšmetus un ģimenes fotoattēlus, savukārt multivides konsolēs vai TV statīvos var uzglabāt multivides vienumus, piemēram, DVD un videospēles.

Pērkot mēbeles glabāšanai dzīvojamā istabā, ņemiet vērā gabala izmēru un stilu, kā arī uzglabāšanas ietilpību. Meklējiet mēbeles, kas papildina jūsu esošo interjeru un nodrošina pietiekami daudz vietas jūsu vajadzībām.

Izmantojot piemērotas mēbeles glabāšanai viesistabā, jūs varat saglabāt savu telpu bez traucējumiem un radīt ērtu un aicinošu dzīves vidi sev un savai ģimenei.

Guļamistabas glabāšanas mēbeles

Pārblīvēta guļamistaba var būt stresa un trauksmes avots, apgrūtinot atslābināšanos un labu miegu. Tāpēc guļamistabas mēbeles ar glabātuvi ir būtiskas, lai uzturētu tīru un sakārtotu telpu.

Guļamistabas mēbeļu uzglabāšanai ir pieejamas daudzas iespējas, sākot no kumodes un kumodes līdz gultas rāmjiem ar iebūvētu glabātuvi. Šie gabali nodrošina plašu glabāšanas vietu apģērbam, veļai un citiem personiskiem priekšmetiem, neļaujot tos neredzēt un nepieļaut.

Bērnu guļamistabas glabāšanas mēbeles ir arī lielisks veids, kā uzturēt bērnu guļamistabas kārtīgas un sakārtotas. Meklējiet glabāšanas gultas ar iebūvētām atvilktnēm vai plauktiem vai apsveriet iespēju pievienot grāmatu plauktus vai rotaļlietu glabātuvi, lai viņu mantas būtu kārtīgi sakārtotas un viegli pieejamas.

Pērkot guļamistabas mēbeles ar glabātuvi, ņemiet vērā gabala izmēru un stilu, kā arī uzglabāšanas ietilpību. Meklējiet mēbeles, kas papildina jūsu esošo interjeru un nodrošina pietiekami daudz vietas jūsu vajadzībām.

Izmantojot pareizās guļamistabas glabāšanas mēbeles, jūs varat izveidot mierīgu un sakārtotu telpu, kas veicina relaksāciju un mierīgu miegu. Tātad, neatkarīgi no tā, vai vēlaties sakārtot savu guļamistabu vai uzturēt savu bērnu telpu kārtīgu, ir pieejamas daudzas iespējas, kas palīdzēs sasniegt savu mērķi.

Glabāšanas mēbeļu veidi

Mūsdienās tirgū ir pieejami daudz dažādu veidu glabāšanas mēbeļu, un katrs no tiem ir izstrādāts, lai apmierinātu konkrētu vajadzību vai mērķi. Šeit ir daži CosyWood piedāvāto mēbeļu piemēri un katras īss apraksts:

  • Grāmatu plaukti : grāmatu plaukti ir klasiska uzglabāšanas iespēja, ko var izmantot gandrīz jebkurā mājas telpā. Tie ir lieliski piemēroti grāmatu, dekoratīvu priekšmetu un pat apģērbu vai veļas glabāšanai.
  • Drēbju sliedes : drēbju sliedes ir lieliska iespēja kompakti un efektīvi sakārtot un uzglabāt drēbes. Tos ir viegli salikt, pārvietot, kā arī izmantot kā dekoratīvu elementu telpā.
  • TV statīvi : TV statīvi nodrošina stabilu un drošu platformu televizora un citu multivides ierīču turēšanai. Tie arī palīdz sakārtot un paslēpt neizskatīgos vadus un kabeļus, vienlaikus nodrošinot papildu uzglabāšanas vietu multivides komponentiem un piederumiem.
  • Skapji : Skapji ir daudzpusīga uzglabāšanas iespēja, ko var izmantot gandrīz jebkurā mājas telpā. Tie ir pieejami dažādos stilos un izmēros, sākot no maziem gultas skapjiem līdz lieliem centriem.
  • Konsoļu galdi : Konsoļu galdi var būt daudzpusīgs papildinājums jebkurai telpai, nodrošinot praktisku un stilīgu uzglabāšanas risinājumu. Tos var izmantot, lai izliktu dekoratīvus priekšmetus, uzglabātu ikdienā nepieciešamās lietas, un tās var kalpot pat kā neliela darba vieta.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams sakārtot dzīvojamo istabu, guļamistabu vai mājas biroju, ir pieejams daudz dažādu veidu glabāšanas mēbeļu, kas palīdzēs jums uzturēt savu telpu kārtīgu un bez traucējumiem. Tāpēc apsveriet savas uzglabāšanas vajadzības un izvēlieties mēbeles, kas vislabāk atbilst jūsu dzīvesveidam un mājas interjeram.

COSYWOOD PIEREDZE

Uzņēmumā CosyWood mēs esam pagodināti uzturēt visaugstākos iespējamos kvalitātes, precizitātes un prasmju standartus. Tāpēc katrs no mūsu izstrādājumiem ir izgatavots no labākajiem materiāliem pieredzējušu amatnieku rokām, kas dara brīnumus ar nelielu daudzumu koka un metāla. Katra mūsu radītā mēbele ir satriecošs praktiskas mākslinieciskās lietderības paraugs un atsvaidzinošs mēbeļu skatījums, kas elegantākajā veidā apvieno vēsturi un mūsdienīgumu.

Sazinieties ar mums, un mūsu menedžeri palīdzēs jums izvēlēties labāko plauktu risinājumu pēc pasūtījuma.