Ēdamistabas galda virsmas dizains

filtru
Filtrs
cena

IEŅEMSIET JŪSU TELPAS STILU AR ĒDZĒDAMI GALDU VELTĪM

Laikā, kurā valda vienkāršība un elegance, ēdamistaba, kas, iespējams, ir visvairāk apmeklētā istaba mājās, ir pelnījusi skaistu pusdienu galdu ar koka virsmu. Šīs masīvkoka un dabīgā koka pusdienu galda virsmas ir ne tikai funkcionālas, bet arī stila un funkcionalitātes saplūsme, garantējot, ka tas uzlabos jūsu maltītes pieredzi.

 

Ar gludu, modernu dizainu pusdienu galdi ar galda virsmu nemanāmi piešķir jebkuram interjeram izsmalcinātību. Šie galdi ne tikai kalpo kā platforma maltītēm un sapulcēm, bet arī kļūst par aizraujošu sarunu un kulinārijas prieku centru.

 

Galda pusdienu galdu daudzpusība ir būtiska priekšrocība. Pieejami neskaitāmas formas un izmēri, tie iederas jebkurā ēdamistabā, mazā vai lielā, un bieži vien ir aprīkoti ar paplašināmām iespējām lielāku sanāksmju rīkošanai.

 

Neatkarīgi no tā, vai meklējat modernu centrālo detaļu vai stilīgu detaļu, galda pusdienu galdi ar to formas un funkciju harmoniju nodrošina daudzpusīgu risinājumu, lai izveidotu ērtu, izsmalcinātu ēdamistabu.

 

IDEĀLĀ KOKA VIRTUVES GALDA IZVĒLĒ

Tā kā mūsdienu tirgū ir daudz mēbeļu iespēju, izvēlēties kvalitatīvu, unikālu, bet praktisku priekšmetu var būt izaicinājums.

 

Izvēloties koka virtuves galdu, ir nozīme vairākiem faktoriem. Jāņem vērā jūsu virtuves telpas lielums, vēlamais stils – zemniecisks, moderns vai tradicionāls – un koksnes veids, piemēram, ozols, kļava vai riekstkoks. Jāņem vērā arī koksnes izturība un kopšanas vajadzības, kā arī galda konstrukcija. Visbeidzot, apsveriet savu dzīvesveidu un vajadzības — cik cilvēku tajā ir nepieciešams uzņemt un vai jums ir nepieciešama pagarināma iespēja. Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētā galda virsma ir sagriezta pēc izmēra, lai tā būtu ideāli piemērota.

 

Cosywood izceļas ar augstākās kvalitātes pusdienu galdu izgatavošanu ar oriģināla dizaina koka virsmām, kas izgatavotas no labākā koka, piemēram, ozola galda virsmas , venge, priedes, riekstkoka , oša . Katram koka veidam ir savs unikāls raksts – augšanas gredzeni, padarot katru Cosywood virtuves galda virsmu ekskluzīvu un unikālu.

 

UNIKĀLS DIZAINS JŪSU JAUNAJAM ĒDAMIEKGALDAM

Ēdamgaldu virsmu daudzveidība var pārsteigt. Uzņēmumā Cosywood pusdienu galda virsmas ir izgatavotas no koka, un katra ir unikāla ne tikai raksta, bet arī formas ziņā.

  1. Siļķu kauls (plaši izplatīts grīdas un ceļa seguma dizains)
  2. Klasisks pusdienu galds (viens gluds koka dēlis)
  3. Live Edge pusdienu galds
  4. Izvelkami pusdienu galdi
  5. Apaļš koka pusdienu galds
  6. Kvadrātveida koka pusdienu galds
  7. Ēdamgalds ar noapaļotām malām
  8. Tumšs koks  
  9. Ovāls

Classic Live malas dizains, kas izskatās zemniecisks un izturīgs, patiesībā ir ļoti izturīgs un praktisks, padarot to par lielisku izvēli.

 

Cosywood pusdienu galdiem ir arī dažāda dizaina metāla kājas, piemēram, V kājas, U kājas, zirnekļa kājas un citas. Ja jums ir liela ģimene, varat izvēlēties 12-vietīgu galdu vai ievadīt nepieciešamo izmēru Cosywood vietnē vai pat pasūtīt pēc pasūtījuma izgatavotu pusdienu galdu . Apmeklējiet Cosywood jau šodien savam sapņu galdam!

 

ĒDIENA GADU GADU PIEGĀDES CEĻVEDIS AK

Pusdienu galda virsmas izvēle var būt biedējoša. Tā ir būtiska virtuves sastāvdaļa, kas katru dienu tiek pakļauta mehāniskai un termiskai slodzei. Mūsdienu tirgus piedāvā dažādus modeļus, kas atšķiras pēc izmēra, formas, materiāliem un stila.

 

Labai pusdienu galda virsmai jābūt bezšuvju, bez savienojumiem. Tam jābūt ļoti mitrumizturīgam, izturīgam, karstumizturīgam un viegli kopjamam. Ar pareizu kopšanu kvalitatīvai koka pusdienu galda virsmai vajadzētu saglabāt savu pievilcību vismaz 5-7 gadus.

 

Jūtieties brīvi pasūtīt BEZMAKSAS koka paraugus Cosywood jau tagad !

FAQ

Kāds ir labākais materiāls galda virsmai?

MATERIĀLI NO KURIEM TIEK BUDŽETA GALDU VIRŠAS

KĀ JŪS IZVĒLĒJATIES PAREIZO ĒDZEKĻU GALDA KLĀJU PĀRDOŠANAI?

Kā es varu tīrīt un kopt savu galda virsmu?

Kāda ir atšķirība starp masīvkoka galda virsmu un finiera galda virsmu?

Kā es varu aizsargāt savu galda virsmu no skrāpējumiem un traipiem?