Valriekstu pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
cena
Rādīt 1-21 of 243 rezultāti

VALRIEKSTU ĒDAMIEKGALDS - ĪPAŠAS MANTOJUMA KVALITĀTES MĒBELES

Bieži vien klienti, meklējot neparastas mantojuma kvalitātes mēbeles, koncentrējas uz riekstkoka pusdienu galdu. Melnais valrieksts ir plaši izplatīts visā Ziemeļamerikā kā unikāls cietkoksnes veids. To var redzēt dažādu preču cenās, ieskaitot mūzikas instrumentus, koka izstrādājumus un, protams, mēbeles.

NEPARASTIE VALRIEKSTU GALDI

Izvēloties uzticamas virtuves mēbeles, klienti velti neapstājas pie mūsdienīgā riekstkoka pusdienu galda. Šim pusdienu galdam ir ne tikai skaista krāsa, bet arī vienkāršs dizains. Atšķirībā no ozola, tīkkoka un keramikas galdiem šāds galds:

  • uzticams;
  • izturīgs;
  • stabils;
  • ir grezns izskats.

Ražošanas laikā valriekstu virtuves galds tiek apstrādāts ar eļļu un vasku. Pateicoties tam, tas spīd un ir patīkami skatīties. Tas ir arī izturīgāks par jebkuru citu pusdienu galdu.

Ar individuāliem pasūtījumiem mūsu ražotāji var izgatavot labāko riekstkoka ēdamistabas komplektu, kas derēs visprasīgākajiem klientiem. Mūsu galds izturēs intensīvu lietošanu, pateicoties biezajām kājām, kas ir eleganti izgrebtas un praksē izrādās izturīgas. Jūs varat pasūtīt dažādu izmēru, blīvuma un pārklājuma riekstkoka pusdienu galdu pēc pasūtījuma, kas iepriecinās jebkuru gaumi. Piedāvāsim ierastā formāta, kā arī bīdāmo pusdienu galdu.

Lai iegūtu detalizētu konsultāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri .

CIETI VALRIEKSTU GALDI

Mūsdienās riekstkoka mēbeles Apvienotajā Karalistē ir ļoti novērtētas. Veseli galdi labi iederas mājas interjerā un var uzlabot kopējo atmosfēru savās telpās. Šķiet, ka valriekstu galds ir pietiekami vienkāršs. Taču šāda pusdienu galda skaistais pulējums un tā daudzpusība palīdzēs uzsvērt minimālismu mājoklī. Pat riekstkoka mazā pusdienu galda klātbūtne palīdzēs justies pārliecinātai, jo māja ar kvalitatīvu galdu izskatās stilīgi un dārgi.

Valriekstu ēdamistabas mēbeles ir blīvs koks. No tā izgatavots pusdienu galds būs izturīgs un uzticams. Tas viegli izturēs lielu slodzi. Ja jūsu mājās ir ciets valriekstu pusdienu galds, to sabojāt ir ļoti grūti. Tas nenozīmē, ka šis galds ir jāskrāpē vai jādejo. Jebkuras mēbeles gadu gaitā zaudē savu kvalitāti. Bet nelielas nejaušas skrambas uz šāda galda nebūs pamanāmas.

Lai konsultētos ar mūsu speciālistu, sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā. Mūsu menedžeri sniegs aktuālo informāciju par cenām un šo tabulu pieejamību un izmēriem.

KĀPĒC IR JĀIZVĒLĒS MŪSDIENU VALriekstu ĒDAMIŅA GALDI?

Ekskluzīva koka izmantošana garantē, ka jūsu galds kalpos jums ilgu laiku. Valrieksts ir taisngraudains ar vidēja izmēra lēcām un pietiekošām porām vienā augšanas gredzenu pusē. Šāda veida cietkoksne, kas parasti ir bagāta ar toni, ir vizuāli pārsteidzoša, un tai nav nepieciešama krāsošana. Taču tas lieliski notur krāsu arī tad, ja vēlaties tumšas krāsas riekstkoka pusdienu galdu.

Mūsu mēbeles atšķiras no antīkajiem izstrādātajiem galdiem. Tas viss ir tāpēc, ka tiek izmantoti jauni bloki. Mēs turamies ar reputāciju, lai uzturētu sevi kā dabas aizsardzības speciālistus, jo strādājam tikai ar dabiski kritušiem kokiem. Esam meklējuši skaistus baļķus garos un platos visos mežos. Ja mēs to pagatavosim, varam nodrošināt, ka tas ir izgatavots no veca valrieksta.

Turklāt mēs ievietojam cietkoksnes gabalus krāsnī, lai tie nožūtu. Tas nodrošina, ka gatavais izstrādājums nesaplīsīs vai nesagriezīsies augsta ūdens līmeņa dēļ. Turklāt jūs varat iegādāties riekstkoka pusdienu galdu vai ēdamistabas galdu ar dzīvu malu , kas izgatavots no jauniem koka dēļiem. Šis ir arī elegants priekšmets.

KUR JŪS PAŅEMT CIETU VALRIEKSTU ĒDAMIŅU GALDU

Cosywood ir daudz dažādu iespēju. Tajos ietilpst gala modeļi, apaļi riekstkoka pusdienu galdi un pilna izmēra mēbeles. Katrs klients var izvēlēties arī individuālus koka dēļus riekstkoka pusdienu galdam. Ieteicamais pārdevējs ir arī nesalauzts melns galds.

Mūsu tabulas daudzos gadījumos ir modernākas ar maigu izskatu. Tomēr mēs izgatavojam satriecošus galdus , kuriem ir klasisks un vienkāršs izskats.

Mēs krāsojam savus Apvienotās Karalistes valriekstu pusdienu galdus vai ozolkoka pusdienu galdus dažādos toņos, sākot no tradicionālajām krāsvielām līdz specifiskākām, piemēram, melnkoka krāsām. Pārveidošanas laka ir pēdējais solis mūsu mēbeļu komplektēšanā. Mēs neizmantojam bīstamus pārklājumus.

Mūsu apdare ir nekaitīga cilvēkiem un tikpat labi pasargā jūsu mājas priekšmetu no ūdens iznīcināšanas. Šķidrumi ripināsies pilienos, nevis iefiltrēsies galda pārklājumā. Mūsu galdi var būt spīdīgi vai blāvi necaurspīdīgi, kā vien vēlaties. Padariet savu dzīvi bagātīgāku un gaišāku ar Cosywood individuālu mēbeļu gabalu, piemēram , augšējo izvelkamo pusdienu galdu .

Kāpēc Cosywood ir labākais risinājums?

Uzņēmumā Cosywood mēs saprotam, ka katra māja ir unikāla, tāpēc mēs piedāvājam dažādu izmēru riekstkoka pusdienu galdu klāstu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

Mūsu mazais riekstkoka pusdienu galds ir lieliski piemērots dzīvokļiem, kompaktām ēdamistabām vai mājīgām brokastu kaktiņām, nodrošinot ērtu sēdvietu intīmām sapulcēm.

No otras puses, mūsu riekstkoka pagarināmo pusdienu galdu var paplašināt, lai uzņemtu vairāk viesu vakariņu ballīšu, brīvdienu vai ģimenes sanākšanas laikā. Pateicoties riekstkoka dabīgajam skaistumam un izturībai, mūsu pusdienu galdi radīs paliekošu iespaidu jebkurā telpā.

Izpētiet mūsu kolekciju, lai atrastu savai mājai piemērotāko izmēru.

FAQ

Vai valrieksts ir piemērots pusdienu galdam?

Vai melnais valrieksts ir piemērots galda virsmai?

Kā es varu aizsargāt savu valriekstu pusdienu galdu?

Kā aizzīmogot valriekstu galdu?

Vai riekstkoka mēbeles ir izturīgas?