6 sēdvietu pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
Galda virsmas apdare
Kāju apdare
Galda virsmas biezums
Kāju izmērs
cena
Rādīt 1-21 of 21 rezultāti

Atklājiet ideālu stila un funkcionalitātes sajaukumu ar mūsu satriecošo 6 vietīgo pusdienu galdu kolekciju Cosywood. Mūsu rūpīgi atlasītais klāsts piedāvā dažādus dizainus, kas atbilst katrai gaumei, nodrošinot, ka jūs atradīsit ideālu galdu, lai uzlabotu ēdamistabas interjeru un uzņemtu ģimeni un viesus.

Mūsu sešvietīgie pusdienu galdi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, piemēram, masīvkoka ozola un citiem izturīgiem cietkoksnēm, un tie ir izturīgi, nodrošinot jums skaistu un izturīgu jūsu telpas centrālo daļu. Koka letes dabīgie graudi un bagātīgie toņi piešķir siltumu un raksturu jebkurai mājai.

Pielāgojami stili katrai mājai
Vietnē Cosywood.co.uk mēs saprotam, ka katra ēdamistaba ir unikāla. Tāpēc mēs piedāvājam dažādas formas un izmērus, lai tie nevainojami iederētos jūsu telpā neatkarīgi no tā, vai jums ir īpaša ēdamistaba vai mazāka, atvērta plānojuma dzīvojamā zona. Izvēlieties kādu no klasiskām taisnstūrveida daļām vai mūsdienīgu apaļu un ovālu dizainu, lai radītu pieredzi, kas atspoguļo jūsu stilu.

Daudziem no mūsu sešvietīgajiem pusdienu galdiem ir izvelkams dizains, kas ļauj vajadzības gadījumā uzņemt papildu viesus. Pateicoties daudzpusībai, šie galdi ir lieliski piemēroti augošām ģimenēm vai tiem, kam patīk izklaidēties.

Izveidojiet savu ideālo ēdamistabas komplektu
Pabeidziet savu ēdamistabas zonu, savienojot savu jauno sešvietīgo galdu ar mūsu ērtu un stilīgu krēslu izvēli. Izvēlieties kādu no koka, polsterētām vai abu kombinācijām, lai izveidotu vienotu un aicinošu komplektu, kas papildinās jūsu mājas interjeru.

Investējiet kvalitatīvās Cosywood mēbelēs un izveidojiet siltu un viesmīlīgu vietu ģimenes maltītēm un sapulcēm ar draugiem. Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību nodrošina, ka jūs atradīsiet perfektu galdu, lai uzlabotu savu māju un sniegtu jums un jūsu mīļajiem prieku gadiem ilgi.