pēc pasūtījuma izgatavoti koka plaukti

filtru
Filtrs
Metālapstrāde
Koksne
Caurules izmērs
Plauktu biezums
Plaukti/atvilktnes g
Svars
Slīpēšanas veids
Montāža
cena
Rādīt 1-21 of 23 rezultāti

Pēc pasūtījuma izgatavoti koka plaukti

Ekskluzīvi izgatavoti koka plaukti ir lielisks veids, kā pievienot siltumu un raksturu jebkurai jūsu mājas telpai. Šie pēc pasūtījuma izgatavotie plaukti ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu precīzām jūsu specifikācijām, un tos var izveidot ar dažādiem koka veidiem un apdari. Neatkarīgi no tā, vai meklējat minimālisma dizainu vai kaut ko greznāku, pēc pasūtījuma izgatavoti koka plaukti piedāvā ideālu risinājumu jūsu iecienītāko priekšmetu izlikšanai.

Mājai piemērotu koka plauktu izvēle

Izvēloties koka plauktus savai mājai, ir svarīgi ņemt vērā katras telpas īpašās vajadzības. Piemēram, viesistabā, iespējams, vēlēsities izvēlēties lielāku plauktu bloku grāmatu un dekoratīvu priekšmetu izlikšanai. Virtuvē var būt nepieciešams vairāk vietas traukiem un virtuves piederumiem. Mājas biroja plauktiem jābūt izturīgiem, un tajos var ievietot smagas grāmatas un aprīkojumu. Guļamistabā mazākus plauktus var izmantot, lai izliktu piemiņas lietas un personīgās lietas.

Plauktu bloku veidi

Ir vairāki plauktu bloku veidi, no kuriem izvēlēties, tostarp:

  1. Pie sienas stiprināmi plaukti : šie plaukti ir uzstādīti tieši pie sienas, radot gludu un modernu izskatu.
  2. Brīvi stāvošas plauktu vienības : šos plauktus var pārvietot pa istabu, un tie ir ideāli piemēroti telpām, kur nav iespējams uzstādīt pie sienas.
  3. Stūra plaukti : lieliski piemēroti neizmantotās stūra telpas izmantošanai. Šie plaukti ir lielisks veids, kā maksimāli palielināt uzglabāšanu, neaizņemot pārāk daudz vietas.
  4. Kubu plauktu bloki : šos daudzpusīgos plauktus var sakārtot dažādās konfigurācijās, radot unikālu un pielāgojamu uzglabāšanas risinājumu .
  5. Rūpnieciskie plaukti : Izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, tērauda un koka, šie plaukti ir lieliski piemēroti lielas noslodzes uzglabāšanas vajadzībām.

Koka plauktu stiprības apsvērumi

Izvēloties vislabāko koksni plauktiem, ir svarīgi izvēlēties izturīgu koku plauktiem, kas var izturēt jūsu priekšmetu svaru. Daži no spēcīgākajiem plauktu kokiem ir ozols, kļava un ķirsis. Turklāt koka biezums, kā arī izmantotie kronšteini un balsti ietekmēs arī plauktu kravnesību. Ir svarīgi ņemt vērā to priekšmetu svaru, ko glabāsit plauktos, un izvēlēties materiālus, kas var izturēt slodzi. Pareizi uzstādot un apkopjot, pēc pasūtījuma izgatavoti koka plaukti var pievienot gan stilu, gan funkcionalitāti jebkurai jūsu mājas telpai.

Ekskluzīvi koka plaukti salīdzinājumā ar pasūtījuma drēbju sliedēm: ko izvēlēties

Pēc pasūtījuma izgatavoti koka plaukti un drēbju sliedes ir populāra izvēle pielāgotiem uzglabāšanas risinājumiem.

Koka plaukti piedāvā klasisku, mūžīgu izskatu, un tos var veidot tā, lai tie atbilstu jebkurai telpai vai stilam. Tie nodrošina izturīgas un ilgstošas grāmatu, rotājumu un citu priekšmetu uzglabāšanas iespējas.

No otras puses, pēc pasūtījuma izgatavotas drēbju sliedes ir ideāli piemērotas tiem, kas meklē stilīgu veidu, kā izlikt un sakārtot savu apģērbu. Šīs sliedes var konstruēt tā, lai tās atbilstu noteiktām telpām, un tās piedāvā virkni apģērbu pakarināšanas iespēju.

Galu galā izvēle starp pasūtījuma izgatavotiem koka plauktiem un drēbju sliedēm būs atkarīga no personīgajām vēlmēm un uzglabāšanas vajadzībām

FAQ

Funkcijas, kas jāņem vērā, pērkot pēc pasūtījuma izgatavotus koka plauktus

Kā kopt un kopt koka plauktus

Kāds koks ir vislabākais plauktiem