koka pusdienu galdi pēc pasūtījuma

filtru
Filtrs
cena

KOKA ĒDAMIEKGALDA SKAISTUMS

Koka pusdienu galds ir vairāk nekā funkcionāla mēbele, bet arī kā kontaktpunkts ģimenei un draugiem, lai pulcētos, sarunātos un dalītos ar maltītēm. Mūsu īpašie pusdienu galdi, kas izstaro siltumu, raksturu un mūžīgu estētiku, ir izgatavoti ar rokām no dažādiem kokiem, piemēram, ozola , oša vai valrieksta , nodrošina izturību un ilgmūžību. Koka šķiedrām piemītošais skaistums padara katru pielāgotu pusdienu galdu par unikālu šedevru.

 

Izmantojot mūsu Lielbritānijas koka pusdienu galdu klāstu, jūs varat pielāgot izmērus, stilus un apdari, lai tie nevainojami saplūstu ar jūsu esošajām interjera dizaina shēmām. Tā kā jūsu pusdienu galds piedzīvo laika apstākļus, stāsti, ko tas varētu stāstīt, tikai palielinās tā šarmu, padarot to par vērtīgu ieguldījumu jebkuram mājas īpašniekam.

 

IZSTRĀDĀJIET SAVU PIELĀGOTU ĒDAMIŅA GALDU

Uzņēmumā Cosywood mēs cenšamies apmierināt mūsu klientu gaumes un vajadzības. Mūsu pielāgotie pusdienu galdi, īsta koka galdu modeļi vai masīvkoka virtuves galdi ir izgatavoti efektīvi, neapdraudot skaistumu vai kvalitāti. Izveidojiet savu pusdienu galdu ar dažādām koka sugām, kāju dizainu un apdari.

 

TRADĪCIJAS SIMBOLS: KOKA ĒDAMIŅU KOMPLEKTI

No koka izgatavotie pusdienu galdi ir gadsimtiem senu tradīciju simboli, piešķirot jūsu mājoklim unikālu aromātu. Mūsdienīgi risinājumi ļauj koka pusdienu galdiem bez piepūles iederēties ne tikai klasiskā interjerā, bet arī gandrīz jebkurā mūsdienīgā vidē.

 

Koka pusdienu galdi ar to mainīgajām formām, dizainu, koka veidiem un citām īpašībām ļauj harmoniski integrēties tādās stilistiskās tendencēs kā hi-tech, minimālisms vai moderns. Mūsu dabīgā koka pusdienu galdi, kas izgatavoti no izturīgākajiem koka veidiem, piemēram, ozola, alkšņa, oša, ciedra, bērza, liepas, venge, lapegles, gobas, riekstkoka un dižskābarža, var kalpot gadu desmitiem un saglabāt savu sākotnējo izskatu.

 

Neskatoties uz to, ka Apvienotajā Karalistē tiek izmantoti dažādi materiāli pusdienu galdu ražošanai, koks ir vispopulārākais. Tas ir saistīts ar tā priekšrocību masu, ar kuru komplektu neviens cits nevar lepoties:

  • ekoloģiskā tīrība. Turklāt dabīgā koka pusdienu galdi atšķiras ar to struktūru un krāsu. Pateicoties apstrādei ar augstas kvalitātes lakām, tiek vēl vairāk uzsvērta koka cēlums, kā arī skaistums. Arī šāda apstrāde ļauj aizsargāt materiālu no bojājumiem un nodiluma;
  • izcilas ekspluatācijas īpašības. Pareizi kopjot, koks kalpos jums gadu desmitiem un saglabās savu sākotnējo izskatu.

 

MODERNI PĒC PASŪTĪJUMA IZSTRĀDĀTI ĒDAMIŅA GALDI

Galda projektēšana prasa zināmu radošumu, taču jebkurā gadījumā galds kalpos mūžīgi, un jūs varat izvēlēties koka veidu un formu, lai galu galā to varētu transportēt uz savu lauku māju, lai pārbaudītu jaunus dizaina risinājumus savām galvenajām mēbelēm.

 

Pielāgoti pusdienu galdi ir pieejami katrai mājai, pateicoties plašajai koksnes sugu izvēlei, un, iespējams, dabīgs un masīvs riekstkoka vai ozola galds ar dabisku apdari visorganiskākajā veidā pārveidos jūsu ēdamistabas telpu. Jūs vienmēr varat paļauties uz risinājumiem, kas atspoguļo jūsu individuālo stilu, piemēram, minimālismu vai apņemšanos ievērot klasiskas formas.

 

Soliņi var būt diezgan eleganti un neaizņemt daudz vietas, vai arī otrādi, drosmīgi aizņemt atvērta plānojuma telpu. Jaunas ēdamistabas mēbeles atdzīvinās jūsu māju, piešķirot jebkuram interjeram pilnīgumu.

 

AUGSTAS KVALITĀTES KOKA GALDI

Meistarība, augstākā kvalitāte un stils ir laba pusdienu galda prasības. Mūsu dabīgā un masīvkoka ozola pusdienu galds vai izvelkamie koka pusdienu galdi ar soli ir izgatavoti no dabīgā koka, lai saglabātu skaistumu, siltumu un komfortu paaudzēm. Pielāgoti klienta individuālajām gaumēm, pusdienu galdiem var būt noslīpēti, koniski vai taisni balsti, vai arī estakāžu veidā.

 

Dabīgais masīvkoks ir daudz izdevīgāks un izturīgāks nekā mākslīgais koks. Vienmēr ir vieta finierim, bet pusdienu galdam jābūt no koka. Neatkarīgi no tā, vai jums ir liela atsevišķa ēdamistabas zona vai neliela ēdamistabas zona, krēslus un galdus vienmēr var izgatavot atbilstoši jūsu stilam, vajadzībām un telpai.

 

EKSPLUATĀCĪTS ĒDAMIŅA GALDS UK

Virtuves un pusdienu galdi no dabīgā un masīvkoka ir ar rokām darināti izstrādājumi, kas iemieso ilgtspējīgus risinājumus, izmanto cietkoksnes un rūpējas par videi draudzīgu patērētāju.

 

Visiem izturīgajiem pusdienu galdiem ir jāapvieno vienkāršība un funkcionalitāte, vienlaikus saglabājot to elegantu. Var nodrošināt ēdamistabas krēslus, soliņus un bufetes, lai tās atbilstu galdam; tie var mainīties, bet tabula vienmēr paliek uzmanības centrā. Tas var darboties kā virtuves galds ēdamistabā vai pat telpās, kas darbojas kā viesistaba vai guļamistaba. Ar pareizām mēbelēm nelielu telpu var pārvērst par patīkamu un funkcionālu.

 

PASŪTĪTĀTAS ĒDIENA MĒBELES

Pareiza pusdienu galda izvēle ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jums jāpieņem, iekārtojot savu māju. Ir vērts visu rūpīgi nosvērt un aprunāties ar dizaineru, un, ja atradīsiet pareizo galdu, tas kalpos gadsimtiem ilgi. Izturīgs pēc pasūtījuma izgatavots pusdienu galds vai liels pusdienu galds ar dzīvām malām ne tikai palīdzēs nodrošināt praktisku ēdamistabu, bet arī saglabās komforta un drošības sajūtu.

 

Klasiskie pēc pasūtījuma izgatavotie pusdienu galdi ir pilnīgi videi draudzīgi, un tos var izgatavot ar rokām ar unikālu kvalitāti, kas uzlabo koka dabisko skaistumu un tekstūru.

 

UNIKĀLI ĒDAMISTABAS GALDI

Šeit atrodamajiem mūsdienīgajiem pusdienu galdiem ir izsmalcināts un estētisks izskats, kas papildinās jebkuru māju. Šīs unikālās mēbeles ir projektētas un ražotas Londonā, radītas īpaši tiem, kas vēlas bagātināt savu interjeru. Tradicionālie galdi un darba virsmas no riekstkoka vai ozola izcels ikvienu virtuvi, taču vienmēr ir pieejamas arī citas koka iespējas, piemēram, alkšņa, riekstkoka un ķirša, vai arī ekskluzīvas ar hikorija vai mandeļu elementiem.

 

Virtuves mēbeļu kolekcijās var būt krēsli un soli plašā krāsu un apdares klāstā, ieskaitot vecinātu ozolu, spīdīgu vai matētu laku, lai papildinātu vakariņu laikā ierastos galdus.

 

Īpašiem cienītājiem ir vairākas iespējas elegantiem skrāpējumiem, iespiedumiem, šķembām vai plaisām klasiskā stilā ar lietošanas pazīmēm. Dabīgais koks un masīvkoks ir izturīgs un kalpos ilgāk. Padomājiet par visām antīkajām mēbelēm, kas ir saglabājušās līdz mūsdienām. Tas ir izgatavots no īsta koka, nevis "cilvēku radīta" koka. Dabīgais koks un masīvkoksne ir izturīgi pret atkārtotu apdari un tāpēc ir izturīgi. Īsta koka pusdienu galds var saskrāpēt un saplaisāt, bet pēc tam noslīpēts ir kā jauns.

 

Katra māja ir unikāla, un tā ir jāpielāgo jūsu stilam, gaumei un dekoram. Izvēloties ar rokām darinātu pusdienu galdu, jūs atbalstāt meistarību, iegādājaties prestižus un izturīgus materiālus, saudzējat vidi un radāt mājīgu atmosfēru virtuvē, kur pulcējas ģimene. Un ar izturīgām, pēc pasūtījuma izgatavotām mēbelēm jūs noteikti radīsit atmiņas par daudziem patīkamiem notikumiem.

 

Jūtieties brīvi pasūtiet BEZMAKSAS koka paraugus tūlīt !

FAQ

Kāds ir visizturīgākais koks ēdamistabas galdam?

Kāds koks ir visizplatītākais galdiem?

Kāda veida koks ir vislabākais lauku mājas galdam?

No kāda koka vislabāk izgatavot mēbeles?

Kas tiek uzskatīts par augstas kvalitātes koksni?