Zaļie ēdamistabas krēsli

filtru
Filtrs
Augstums
Platums
Dziļums
Sēdekļa augstums
Krēsla krāsa
Krēsla modelis
Roku balstu augstums
Krēsla materiāls
Kāju materiāls
Kāju krāsa
cena
Rādīt 1-21 of 24 rezultāti
Oliva Grün Oliva Grün
Krēsla krāsa: Zaļš
€175.00
Mona Zaļā Mona Zaļā
Krēsla krāsa: Zaļš
€230.00
Loop Zaļš Loop Zaļš
Krēsla krāsa: Zaļš
€415.00

 

Zaļā krāsa simbolizē svaigumu, harmoniju un izaugsmi. Ja zaļie ēdamistabas krēsli ir iekļauti ēdamistabās, tie var iedvest telpai dzīvību, padarot maltītes uzmundrinošākas un sarunas dzīvākas. Cosywood, vadošais nosaukums pēc pasūtījuma izgatavotu mēbeļu ražošanā, piedāvā zaļu ēdamistabas krēslu klāstu, kas lieliski iekapsulē šo atsvaidzinošo noskaņu.

Kāpēc zaļie ēdamistabas krēsli?

  • Vibrance: Zaļie krēsli ievieš krāsu uzplaiksnījumu, atdzīvinot ēdamistabas telpu.
  • Daudzpusība: Neatkarīgi no tā, vai tā ir olīvu, smaragda vai pieklusināta nokrāsa, zaļā krāsa papildina dažādus interjera stilus, sākot no moderna līdz lauku stilam.
  • Garastāvokļa uzlabotājs: ir zināms, ka zaļā krāsa izraisa relaksācijas un mierīguma sajūtu, radot pareizo noskaņojumu ēdienreizēm.

Zaļo krēslu kolekcija

  • Auduma dažādība: sākot ar zaļo samta krēslu plīša sajūtu un beidzot ar zaļās ādas izsmalcinātību, ir pieejams materiāls katrai izvēlei.
  • Dizaina izcilība: Neatkarīgi no tā, vai meklējat krēslus ar augstu atzveltni atbalstam vai krēslus ar unikālu kāju dizainu, Cosywood piedāvā plašu izvēli.
  • Toņu diapazons: no dziļa smaragda līdz mīkstai olīvai, klāsts atbilst dažādām estētiskām vēlmēm.

Izvēlieties savu zaļo krēslu

  • Telpas dekors: pārliecinieties, ka zaļā nokrāsa papildina jūsu pusdienu galdu un kopējo telpas dekoru.
  • Komforts: meklējiet dizainus, kas piedāvā gan stilu, gan komfortu, nodrošinot patīkamu maltītes pieredzi.
  • Izturība: izvēlieties krēslus, kas sola ilgmūžību, nodrošinot, ka tie būs daļa no jūsu ēdamistabas komplekta daudzus gadus.

Izbaudiet eleganci un svaigumu ar Cosywood

Zaļie ēdamistabas krēsli ir ne tikai krāsa; to mērķis ir radīt gaisotni. Izmantojot Cosywood atlasīto kolekciju, jūs ne tikai izvēlaties krēslu; jūs izvēlaties pieredzi. Ienirstiet zaļo ēdamistabas krēslu pasaulē ar Cosywood un ļaujiet savai ēdamistabai pastāstīt par eleganci, komfortu un svaigumu.