Koka pusdienu galdi

filtru
Filtrs
Koksne
Kājas
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Galda virsmas biezums
2 Cilvēka montāža
Galda virsmas apdare
Kāju apdare
Galda virsmas biezums
Kāju izmērs
cena
Rādīt 1-21 of 1768 rezultāti

ĒDIENA ĒDAMIŅA GALDS

Galds ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Mēs strādājam, ēdam, lasām grāmatas un tērzējam ar draugiem, pie ēdamistabas galda. Lai izvēlētos perfektu galdu, jums jāsazinās ar Cosywood.

UNIKĀLI ĒDAMIŅA GALDI

Apvienotajā Karalistē mēs piedāvājam pusdienu galdus katrai gaumei un kabatas izmēram. Bēniņu stila mēbeles vienmēr piesaista uzmanību. Mūsdienās tas kļūst arvien populārāks. Tas jo īpaši attiecas uz tabulām . Vienkārši apskatiet modes žurnālu lapas, lai pārliecinātos par to.

Būtībā bēniņu stilam raksturīgs atturīgs dekors jeb neslēpti konstrukcijas elementi. Galda atšķirīgā iezīme ir tā, ka tas ir izgatavots no koka kombinācijā ar metāla elementiem. Protams, ir iespējams izmantot arī citus materiālus, piemēram, stiklu, tēraudu vai plastmasu.

Mēbelēm nevajadzētu aizņemt daudz vietas; tai jābūt vienkāršai, kompaktai, bet tomēr iespaidīgai, ērtai un plašai. Mūsu rūpes ir jūsu sapņu moderna pusdienu galda individuāla izgatavošana, ko veicam ar prieku, ātrumu un rūpību. Mēs izveidosim jums nepieciešamo luksusa pusdienu galdu, kas iederēsies jūsu interjerā. Oriģinālais galdiņu dizains un unikālās formas bēniņu stilā ir lieliski piemēroti mājīgam restorānam vai kafejnīcai, kā arī lauku mājai vai dzīvoklim.

Koks un metāls ir mūsu mēbeļu ražošanas pamatā. Tīra metāla brutalitāte un elegance, īsta koka komforts un siltums – tas viss apvienojas mūsu izstrādājumos. Šī kombinācija nevienu neatstāj vienaldzīgu. Mūsu koka pusdienu galdi nav tikai mēbeles; tās ir māksla, kas pārvērsta par pasūtījuma izgatavotām koka mēbelēm. Mūs ir izvēlējušies nestandarta interjera, stila un videi draudzīguma cienītāji.

PAR KO DOMĀT, IEGĀDĀJOT ĒDIENGALDU

Katrā mājā pusdienu galds ir viens no galvenajiem mēbeļu atribūtiem. Tā ir vieta, kur visa ģimene pulcējas un pie gardas maltītes pārrunā dažādus jautājumus. Šī iemesla dēļ galdam jābūt ērtam, ērtam un uzticamam. Ja iegādājaties neizskatīgu pusdienu galdu, īsā laikā ar to apniksiet un izvairīsieties pie tā palikt.

Veicot pusdienu galdu izpārdošanu Lielbritānijā, ir svarīgi ņemt vērā šādus parametrus:

  • tā svars un augstums;
  • platums un garums;
  • kāju stāvoklis;
  • veiktspējas īpašības;
  • lai tas atbilstu virtuves interjera krāsu shēmai.

Ja jūs vienkārši izvēlaties skaistu un neērtu galdu, tas jums sagādās tikai īslaicīgu prieku. Nākotnē jūs un jūsu ģimene būsiet tikai sarūgtināti šāda pirkuma dēļ. Mūsu mājaslapā ir pieejams plašs pusdienu galdu klāsts pēc pasūtījuma, kas iepriecinās absolūti ikvienu.

JŪSU GALDA AUGSTUMS IR SVARĪGI

Pirmā lieta, kam jāpievērš uzmanība, ir krēslu un pusdienu galda augstums Lielbritānijā. Ja starpība starp to augstumu ir maza, varat trāpīt tabulas apakšā. Ja attālums ir pārāk liels, tas arī nav īpaši jautri. Ar rokām nevarēs atspiesties uz galda.

Uzņēmumi, kas ražo pusdienu galdu ar solu Lielbritānijā, uzskata, ka standarta attālumam starp krēsliem un galdu jābūt aptuveni 30 cm augstumā. Ja veikalā izvēlaties gan galdu, gan krēslus, varat izvēlēties pareizi. Ja pērkat tikai galdu, pirms došanās uz veikalu izmēriet krēslu faktisko augstumu. Pēc tam varēsiet izvēlēties atbilstošas mēbeles ar pareizo augstumu.

AP JŪSU VIRTUVES GALDU VAR IEKĻAUTIES IKVIENS

Neviens, izņemot jūs, nezina, cik cilvēkus plānojat novietot pie sava pusdienu galda. Tātad tikai jūs varat pateikt mūsu menedžerim, cik platam un garam jābūt galdam. Nebūs īpaši ērti, ja pārdosim jums galdu, kas paredzēts 4 personām, un jūs mēģināt pie tā sēdēt 8.

Analītiķi aprēķināja, ka 60 cm platums ir līdzvērtīgs vienam sēdeklim standarta uzbūves cilvēkam. Tātad, ja vēlaties pie galda sēdināt 4 cilvēkus 2x2 formātā, galdam jābūt vismaz 120 cm garam.

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu izmēru pusdienu galdu komplektu izpārdošanu. Katrs lietotājs var izvēlēties, kura tabula viņam ir piemērota un kādiem pasākumiem tā nepieciešama.

PADOMĀJIET PAR ĒDAMIŅGALDA KĀJĀM

Ļoti svarīgs ir arī pusdienu galda kāju izvietojums. Ja tie atrodas malās, viesi var viegli sēdēt pie tā. Ja viņi atrodas vairāk centrā, jādomā, kā viesi tiks sēdināti pie Cosywood pusdienu galda.

Mūsu menedžeri, veicot ēdamistabas galdu izpārdošanu Lielbritānijā, īpaši jautā, cik cilvēku visbiežāk plāno sēsties pie galda, un palīdz izrēķināt, ka viesiem ir jāsēž ērti. Apvienotajā Karalistē šis jautājums ir īpaši jūtīgs, jo vakariņas jautrā kompānijā nevar sabojāt ar nepareizu galda izvēli.

INDIVIDUĀLA PIEEJA MŪSU KLIENTIEM

Mūsu uzņēmumā jūs vienmēr varat pasūtīt ekskluzīvu pusdienu galdu, piemēram , ozola masīvkoka pusdienu galdu vai lielu ēdamgaldu ar dzīvām malām . Visi mūsu pusdienu galdi un soli ir roku darbs atbilstoši jūsu projektam. Tādējādi mēs katram galdam pievienojam daļu no sevis.

Ja pasūtīsiet mūsu galdu, varēsiet pieiet pie ēdamzonas organizēšanas no perspektīvas, kas ir ārpus kastes. Šo dizainu, kas apvieno vienkāršību un radošumu, var viegli pārvērst par zonu, kas piemērota darbam radošajā komandā, ballītei vai tikšanās ar kolēģiem jauna projekta izstrādes procesā. Tomēr, tāpat kā jebkurām citām koka mēbelēm, pusdienu galdiem ir dažas īpašas nianses. Lai viesi pie galda justos ērti, katram cilvēkam jāatvēl aptuveni 23,6'' brīvas vietas, un tā tuvumā ērti jānovieto krēsli, nevienam netraucējot.

Šim stilam raksturīga kontrastējošu un pretēju materiālu kombinācija. Koks un metāls, stikls un tērauds, ir daudz dažādu iespēju. Galvenais, kas vada šādu modeļu veidotājus, ir minimālisma un funkcionalitātes kombinācija. Mūsu uzņēmumā iespējams iegādāties lielu pusdienu galdu, kas pieejams dažādos klāstos, kā arī pasūtīt ekskluzīvu sava izmēra un dizaina preci.

Jebkura mēbele, kas izgatavota no masīvkoka, kalpos gadu desmitiem un nemainīs savu sākotnējo izskatu. Šo materiālu mīl visa mēbeļu industrija. Visas ozola masīvkoka mēbeles izskatās kā ekskluzīvas. Palutiniet sevi vai savus mīļos ar pirmšķirīgām Cosywood mēbelēm.

RAŽOŠANAS ĪPAŠĪBAS

Mūsu ražotāja piedāvātās funkcijas ir šādas:

  • Mūsu pārdodamie pusdienu galdi ir izgatavoti no plāksnēm, kuras tiek iepriekš izgatavotas ražošanas laikā.
  • Galdus var pasūtīt atbilstoši jūsu projektam un dizaina stilam.
  • Mēs strādājam ar dažāda veida kokmateriāliem, lai apmierinātu katru gaumi un budžetu.

Lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistu, lai saņemtu palīdzību vai ja jums ir kādi papildu jautājumi. Vidēji galda izgatavošana aizņem 5-6 nedēļas atkarībā no pasūtījuma sarežģītības un kopējās ražošanas noslodzes. Mēs koncentrējamies uz individuālu pieeju katram klientam, un visas jūsu vēlmes uzklausīs mūsu eksperti un īstenos.

FAQ

Kurš koks ir vislabākais pusdienu galdam?

Vai masīvkoks ir labs pusdienu galda variants?

Vai kļava vai ozols ir labāks pusdienu galdam?

Cik biezai jābūt koka galda virsmai?

Kura ir labāk izgatavota koka vai masīvkoka?

Vai es varu redzēt pēc pasūtījuma izgatavota galda paraugu pirms tā izgatavošanas?

Kā es varu kopt un kopt savu ekskluzīvo galdu?

Cik parasti maksā pēc pasūtījuma izgatavots galds Apvienotajā Karalistē?