pēc pasūtījuma izgatavoti rakstāmgaldi

filtru
Filtrs
Koksne
Metāls
Top dizains
Kāju dizains
Forma
Malas
Kājas
Top dizains:
Forma:
cena
Rādīt 1-6 of 6 rezultāti

PĀRDOD IZPLATĪTUS GALDIUS

Labi izgatavoti, pēc pasūtījuma izgatavoti galdi ir paredzēti vienam vai diviem lietotājiem, kas strādā vienlaikus. Pēdējais variants ir pazīstams arī kā "partneru galdi" vai "dubulti galdi". Šī ideja vispirms tika apsvērta, lai palīdzētu banku ierēdņu darbam.

 

IZVĒLĒTIES NO STILĪGU BIROJA GALDU UN DARBA GALDU IZLASES

Biroja galdu var salīdzināt ar koferi: neskatoties uz tā ierobežotajiem izmēriem, tajā ir viss nepieciešamais. Un ir jānovieto daudzas lietas - dators, printeris, mapes ar dokumentiem, rakstāmpiederumi, ģimenes fotogrāfijas, un tasi kafijas. Vietas vajadzētu pietikt arī pašam darbiniekam. Mēbeļu ražotāji to zina, tāpēc ražo dažāda izmēra un komplektācijas galdus. Apvienotajā Karalistē jūs atradīsiet gan mazus modeļus tiem, kam darbā nepieciešams klēpjdators, gan kopējos dizainus ar daudzām atvilktnēm un plauktiem, gan masīvus direktora galdus.

Vienkāršākais veids ir sākotnēji izlemt par stilu un ievērot visus tā noteikumus un ieteikumus. Tas attiecas uz interjera krāsām, materiāliem, kas būs prioritāri, dekoru elementiem un pat mēbeļu izvietojumu telpā. Runājot par mēbelēm, jāatzīmē, ka jebkura biroja galvenais birojs būs galds un atzveltnes krēsls. Un tieši šo priekšmetu izvēlei ir jāpievērš vislielākā uzmanība.

Mēbelēm birojā, kā arī mājā jābūt izturīgām un uzticamām, tāpēc to izgatavošanai tiek izvēlēti tikai kvalitatīvi materiāli ar šādām iespējām. Tabulu var izmantot:

 • metāls;
 • сhipboard;
 • MDF;
 • dabīgs koks;
 • plastmasa;
 • stikls.

Visi iepriekš minētie materiāli var būt vienīgie visā struktūrā vai vienlaikus izmantoti kombinētajiem modeļiem.

Mēbeļu izskatam ir liela nozīme stilīga biroja izveidē. Biroja galds vadītāja kabinetā un vispārējā vadītāju telpa izskatās ļoti atšķirīgi. Pat ja mēbeļu dizains ir visvienkāršākais, tās izskats to neatdos ar kādu ieganstu. Parasta koka biroja galda dizains mājām ir ļoti kodolīgs un pieticīgs. Tas var būt metāla rāmis, koka galda virsma, sānu paneļi un fasādes.

Ja darbinieka darbs ir saistīts ar aktīvu ne tikai datora, bet arī citu resursu izmantošanu, tad viņam nepietiks ar vienu galda virsmu un izskats tiek papildināts ar papildu konstrukcijas elementiem. Mājas biroja koka rakstāmgalda krāsa ir vai nu dabīgs koks, vai krāsota plastmasa.

Mūsdienu modeļiem direktora birojā ir stingrs un kodolīgs dizains. Tās var būt mēbeles no hi-tech, minimālisma, bēniņiem. Klasiskajā stilā tiek izmantots tikai dabīgais koks. Mājas biroja galdi Apvienotajā Karalistē ir iespaidīga izmēra un bieži vien ir dekorēti ar papildu piederumiem brošas vai ar rokām grebta veidā.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā Apvienotajā Karalistē noskaidrot, ko vēlaties, ir brīnīties par gatavajām mēbelēm. Varbūt iegūsi kādu no 3 galdiem, kas ir sērijveidā, vai varbūt radīsies ideja, kas jāmaina, lai tā būtu ideāla darba vieta Tev.

KĀDAS ĪPAŠĪBAS IR PASŪTĪTĀM BIROJA GALDIEM MĀJĀM

Padziļināti apskatiet mūsu lielisko rakstāmgaldu apdari, un jūs uzreiz apburs to pievilcīgā tekstūra un viss izskats. Lielākā daļa mūsu modeļu ir izgatavoti no ozola. Tā ir viena no cienījamākajām klasikām mūsdienu mēbeļu vidū. Tajā ir savstarpēji saistītu priekšmetu kolekcija. Pēc pasūtījuma izgatavotas reģistratūras būs patīkams un vienkāršs veids, kā izveidot ērtu telpu biroja darbam vai mācībām.

Visi rakstāmgaldi ir ar rokām darināti un no brīnišķīgi piemērota ozola cietkoksnes. Konsekventas malas un labi nostrādāta detaļu kombinācija veido izcilu virsmu. Cosywood piedāvā plašu funkciju klāstu attiecībā uz dizainu, izmēru un darba virsmas apdares materiāliem.

Mēs izmantojam ozola masīvkoka dēļus visām iespējām, kas piedāvātas pēc pasūtījuma izgatavotiem rakstāmgaldiem . Pēc tam visu priekšmetu nokrāsojam ar speciālu krāsvielu, kas tiek uzklāta uz ozola. Pēdējā amatniecības daļa ir apdare ar aparatūras eļļu aizsardzībai pret šķidruma iekļūšanu. Mūsu speciālisti izmanto šīs darbības visām mūsu mēbelēm. Visiem modeļiem varam pievienot pārī savienojamus vieglā tērauda turētājus. Pilna garuma rakstāmgalda daļu izmērus var izgatavot ar rokām pēc pasūtījuma.

 

KĀPĒC JUMS NEPIECIEŠAMS IZVĒLĒTIES COSYWOOD BIROJA GALDIEM

Mēs specializējamies pēc pasūtījuma izgatavotu galdu izveidē, kas ietver unikālas biroja mēbeles un pirmās klases pārvaldības priekšmetus. Mēs ļaujam izgatavot galdus dažādiem klientiem un dažādām idejām, pat ja tas būs paredzēts uzņēmuma vai privātiem klientiem.

Mūsu iekšējā dizaina uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze klientu prasību izpildē. Mēs strikti sadarbojamies ar cienījamākajiem Lielbritānijas dizaineriem un ražotājiem. Tas garantēs, ka tiek izmantotas tikai labākās meistarības metodes.

Mēs varam izgatavot mūsdienīgu, ar rokām darinātu rakstāmgaldu, kas lieliski atbilst jūsu vajadzībām. Mūsu dizaineri tiekas ar jums pirms ražošanas sākuma. Visa komanda palīdzēs jums pilnveidot jūsu idejas un uzzināt, kas jums jāzina. Līdz ar to mūsu komanda var piemeklēt dizainu, kas jums ir lieliski piemērots dizaina un ērtības ziņā.

Mēs vienmēr atbalstīsim jūsu pasūtījuma izgatavoto ozolkoka galdu pielāgošanas procesu, kas atbildīs jūsu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams unikāls menedžera galds uzņēmumu direktoriem vai pēc pasūtījuma izgatavotas preces, mēs piedāvājam vislabākos pakalpojumus prestižiem klientiem. Varat būt pārliecināti, ka mēbeles būs precīzi izstrādātas amatnieku rokām, izmantojot tikai augstākās kvalitātes, ar rokām atlasītus materiālus. Jūsu individuālais rakstāmgalds būs tikpat unikāls kā jūs.

 

PASŪTĪTĀJU GALDU PRIEKŠROCĪBAS AK

Mūsu uzņēmuma speciālisti radīs labi izstrādātus priekšmetus jūsu mājoklim. Jūsu mēbeles var būt piemērotas jebkuram jūsu izvēlētam izmēram vai formai:

 • kvadrāts
 • raunds
 • viļņains
 • saritināts
 • taisnstūris

Šīs ir tikai dažas no iespējām, ko varam piedāvāt. Visi klienti var izteikties par rokām darinātā rakstāmgalda dizainu un termiņu. Mēs piedāvājam padomu par to, kas ir un kas nav iespējams atkarībā no jūsu telpas un mūsu prasmīgajām zināšanām.

Turklāt jūs varat pielāgot savu pirmšķirīgo ozolkoka rakstāmgaldu pārdošanai ar tādām priekšrocībām kā dažādas apmales un kāju formas. Jūsu individuāli izgatavoto galdu var aprīkot ar izciliem kabeļu vadības kanāliem, kā arī ar integrētiem CPU rokturiem un pildspalvu paliktņiem. Tas izskaidro mūsu spēju nevainojami iekļaut visu nepieciešamo jūsu rakstāmgaldā. Šī mēbele ļauj apsēsties, pieņemot uzņēmumam būtiskus lēmumus.

Jau no pirmā dizaina mēs rūpējamies par jūsu moderno un vienīgo individuālo rakstāmgaldu UK izveidi. Nav jāuztraucas, jo pirms ražošanas uzsākšanas mūsu komanda noteikti sazināsies ar jums, lai vienotos par jums piemērotu piegādes laiku.

 

Biroja mēbeles mājām

Darbs no mājām pēdējos gados ir kļuvis arvien izplatītāks, un līdz ar to ir pieaugusi nepieciešamība pēc ērtām un funkcionālām mājas biroja mēbelēm. Runājot par biroja galdiem mājām, ir daudz iespēju, kas jāapsver, taču nekas nepārspēj mājās paredzēto masīvkoka biroja galdu kvalitāti un izturību.

Uzņēmumā Cosywood mēs specializējamies pielāgotu rakstāmgaldu izstrādē mājas birojam, kas ir gan stilīgi, gan funkcionāli. Mūsu ozolkoka mājas biroja galdi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes koka un pilnībā izgatavoti ar rokām, nodrošinot izturīgu un ilgstošu darba vietu, kas ir gan estētiski pievilcīga, gan praktiska.

Mūsu koka rakstāmgaldi mājas birojam ir pieejami dažādos izmēros un stilos, ļaujot jums izvēlēties ideāli piemērotu jūsu telpai un vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams liels L formas rakstāmgalds, lai nodrošinātu maksimālu darba vietu, vai mazāks galds mājīgam mājas biroja stūrim, mēs jums palīdzēsim.

Ieguldījumi masīvkoka biroja galdā mājām ir ne tikai gudra izvēle jūsu ikdienas produktivitātei, bet arī pievieno vērtību jūsu mājām un rada viesmīlīgu darba vietu, kas jums patiks. Izmantojot mūsu pielāgoto galdu klāstu mājas birojam, jūs varat izveidot perfektu darba vidi, kas iedvesmo radošumu un produktivitāti, vienlaikus izbaudot masīvkoka mēbeļu skaistumu un izturību.

FAQ

Kāds ir labākais biroja galda veids?

Kāds ir laba izmēra biroja galds

Kāds ir labs biroja galds?

No kā izgatavoti mūsdienu biroja galdi?

Kādas mēbeles parasti atrodas birojā?