Ekskluzīvi kafijas galdiņi

filtru
Filtrs
Koksne
Forma
Metālapstrāde
Materiāli
Caurules izmērs
Galda virsmas biezums
Slīpēšanas veids
Malas
Montāža
Galda virsmas apdare
Virsmas dizains
Galda virsmas biezums
Kāju izmērs
2 Cilvēka montāža
Kāju apdare
cena
Rādīt 1-21 of 81 rezultāti

Ļaujiet mums iepazīstināt ar īpaši pielāgotiem kafijas galdiņiem, kas pieejami Apvienotajā Karalistē. Mūsu veikalā varat atrast savam interjeram piemērotu galdu.

Izmantojiet pielāgotu kafijas galdiņu stilu

Augstas klases dizaina risinājumi prasa bezkompromisu pieeju detaļām, sākot no grīdas seguma krāsu izvēles līdz galdiem. Reizēm galda izvēle var būt sarežģīta. Ja jūs cenšaties īstenot savu redzējumu nevainojami, Cosywood pielāgotie kafijas galdiņi var būt tieši jūsu meklētais pēdējais pieskāriens.

Mēbeles pēc pasūtījuma ir paredzētas tādām telpām kā:

  • Dzīvojamā istaba
  • Mājas birojs vai studija
  • Atpūtas centrs
  • Mājīgs veikals ar ekskluzīviem piederumiem
  • Stilīgs roku darbs vai mākslas veikals
  • Birojs vai sanāksmju telpa
  • Lauku rezidence
  • Restorāns ar oriģinālu virtuvi

Cosywood kafijas galdiņi pēc pasūtījuma ir nevainojams stils un izturība. Tie ir cieti un stabili, pateicoties kvalitatīvu materiālu izmantošanai kā avotam un pārdomātai konstrukcijai.

Mūsu mērķis ir arī dialogs ar mūsu klientiem. Katra tabula tiek izpildīta manuāli no nulles, kas paver bezgalīgas pielāgošanas iespējas. Īpaši pielāgoti kafijas galdiņi lieliski iederas interjerā.

Varat izvēlēties vienu no vietnē piedāvātajām gatavajām opcijām, kā arī veikt jebkādas izmaiņas pasūtījuma stadijā. Ja jums patika attēlā redzamais tabulas konceptuālais risinājums, bet jūsu iztēle zīmē nedaudz citu attēlu, pievērsiet uzmanību mainīgajām iespējām. Darbvirsmas virsmas apdari var mainīt atbilstoši jūsu redzējumam, no baltas priedes līdz tumši pelēkai.

Sazinieties ar mums, ja jums ir vēl kādas idejas par krāsu vai izmēru. Mēs nepārtraukti strādājam pie sortimenta paplašināšanas. Varat pasūtīt koka paraugu, lai pilnīgāk iztēlotu, kā galds izskatīsies kopā ar citiem elementiem.

Tabulas komplimentu ieteikumi

Mēs visi cenšamies radīt komfortu savās istabās neatkarīgi no tā, vai tā ir dzīvojamā istaba vai biroja telpa . Ir kaut kā vērtīgi labi pavadīt laiku lasot vai sarunājoties, malkojot savu iecienīto dzērienu. Lai radītu vispiemērotāko atmosfēru, iesakām pievērst uzmanību mēbeļu stila un iekārtojuma elementu apvienošanai.

Atkarībā no izvēlētā stila jums var piestāvēt dažādas būtiskas lietas. Piemēram, korķa vai keramikas krūzīšu statīvi lieliski papildina skandināvu stilu. Noklājiet ar rokām darinātu paklāju zem viena no mūsu ekskluzīva ozolkoka kafijas galdiņa metāla kājām, lai pabeigtu lauku stila interjeru. Industriālais galds izskatīsies nevainojami bez papildinājumiem, taču, ja vēlaties, apsveriet lampas, kas izgatavotas no raupjiem materiāliem, piemēram, betona un mākslīgi patinēta metāla.

FAQ

Kāda veida koks tiek izmantots šī kafijas galdiņa izgatavošanai?

Kā kopt un tīrīt koka virsmu?

Vai es varu novietot karstus vai aukstus priekšmetus tieši uz koka virsmas?

Vai kafijas galdiņš ir masīvkoka vai finiera?